Články

Operace trvala 10 hodin Foto:
iPrima

Ve čtvrtek jste v posledním díle cyklu Nemocnice Motol ve 20.15 viděli příběh chlapce, kterému lékaři zachránili nádorem zasaženou paži. Na našem online archivu Prima Play najdete všechny příběhy z nemocnice.

Nemocnice Motol - shrnutí Foto:
iPrima

Televizní cyklus Nemocnice Motol, který vykresluje lidské osudy závislé na lékařích, už skončil. Vy se na ty nejzajímavější příběhy bojovníků můžete podívat v online archivu na PrimaPLAY. Poznejte lékaře a jejich pacienty osobně.

ale musí i na operační zákrok Foto:
iPrima

Ve čtvrtek 30. června v posledním díle cyklu Nemocnice Motol ve 20.15 na Primě diváci uvidí mimo jiné příběh chlapce, kterému lékaři zachránili nádorem zasaženou paži.

Petra Bohunická je dnes v pořádku Foto:
iPrima

Další příběhy z Nemocnice Motol. Ve čtvrtek 23. června v novém díle cyklu Nemocnice Motol ve 20.15 na Primě diváci uvidí mimo jiné příběh mladé ženy, které operovali nádor na plicích.

Všechny články

O pořadu

Ordinace bez růžových brýlí! Syrová realita FN Motol! Skuteční pacienti, opravdoví lékaři, odhalení i těch nejtěžších diagnóz, včetně unikátních záběrů z operačních sálů. Obrovské nasazení zdravotníků, nemocných i jejich blízkých, jejichž osudy jsou vzájemně navždy spojeny

Více o pořadu

Vysílání pořadu

24.10. 22:15Nemocnice Motol
25.10. 12:55Nemocnice Motol
31.10. 23:15Nemocnice Motol
1.11. 13:55Nemocnice Motol

reklama