Obchoďák

Články

Obchoďák (16) - Obrázek 7 Foto:
iPrima

Boris (Martin Zahálka) posílá Vandu (Tereza Kostková) pracovně do Moskvy. Doufá, že práci nezvládne a on pak bude moci jmenovat Moniku (Markéta Frösslová) ředitelkou obchodního centra. Vanda odjíždí nerada. Má strach o rodinu i o to, že Jiří (Martin Trnavský) jí nevydrží být věrný.

Obchoďák (15) - Obrázek 3 Foto:
iPrima

Vanda (Tereza Kostková) začne podezírat Marka (Pavel Řezníček), že se schází s Míšou (Anna Kotlíková) nejen kvůli práci. Má obavy, aby v tom nebylo něco víc. Pozve si Marka k sobě a jasně mu naznačí, že je proti tomu, aby s Míšou chodil.

Obchoďák (14) - Obrázek 11 Foto:
iPrima

Vanda (Tereza Kostková) se chystá na oslavu založení obchodního centra, kde se potká s Jiřím (Martin Trnavský). Ten své vystoupení považuje za téměř poslední šanci, jak se dostat do blízkosti Vandy a pokusit se znovu získat její lásku.

Obchoďák (13) - Obrázek 7 Foto:
iPrima

Míša (Anna Kotlíková) se chystá na svou oslavu narozenin. Chce tam mít dědečka. Vanda (Tereza Kostková) přemluví Plavce (Petr Kostka), aby přišel. Plavec koupí drahou učebnici anatomie v antikvariátu, protože stejně jako celá rodina i on doufá, že Míša se rozhodne pro studium medicíny.

Všechny články

O pořadu

V kulisách obchodního centra, lesku výloh a bezstarostné atmosféře kaváren se odehrávají nečekaně dramatické, ale i humorné příběhy hlavních hrdinů seriálu. Mezi regály supermarketu začíná nový život Simona. Je na útěku od svého bohatého manžela, který se dostal do střetu se zákonem. Její kamarádka Dáša si právě otevřela butik s prádlem. …

Více o pořadu

reklama