Pečeme podle hvězd

Články

Pečeme podle hvězd - 12. díl Foto:
Prima Ženy

Kuchař Martin Kincl ve své kuchařské show Pečeme podle hvězd pátrá po tom, jaké rodinné recepty opatrují známé osobnosti. V posledním díle mu svá oblíbená jídla naservírovali hudebník Matěj Ruppert a jeho táta Karel.

Pečeme podle hvězd - 11. díl Foto:
Prima Ženy

Kuchař Martin Kincl ve své kuchařské show Pečeme podle hvězd pátrá po tom, jaké rodinné recepty opatrují známé osobnosti. V jedenáctém díle ochutnal recepty herečky Hany Gregorové a její dcery Roly Brzobohaté.

Pečeme podle hvězd - 10. díl Foto:
Prima Ženy

Hosty desátého dílu byli tentokrát dva muži. Známý investigativní novinář a moderátor Josef Klíma, který s sebou přivedl syna Kryštofa. A oba kuchaři Martinovi Kinclovi prozradili oblíbené recepty z jejich rodinné kuchařky.

Pečeme podle hvězd - 9. díl Foto:
Prima Ženy

Hostem devátého dílu byla sympatická a úspěšná mladá herečka Maruška Doležalová, která s sebou přivedla svou maminku Renatu. A obě kuchaři Martinovi Kinclovi předvedly, co se s oblibou peče u nich doma.

Všechny články

O pořadu

Kuchař Martin Kincl a známé osobnosti v nové kuchařské show! Sledujte čtvrtý díl, ve kterém nám podle rodinných receptů upečou Eva Holubová a její syn Adam. Režie P. Orozovič

Více o pořadu

reklama