Pevnost Boyard 2016

Články

Pevnost Boyard - 5 největších hrdinů Foto:
iPrima

Přišli, uviděli, zvítězili. Češi, kteří vybojovali pro nadace pomáhající dětem, vozíčkářům, seniorům a dalším statisíce v Pevnosti Boyard. Někteří překvapili více než ostatní. Podívejte se na ně.

Pevnost boyard 2016 (2) - Obrázek 5 Foto:
iPrima

Ne, všechny úkoly se netýkají Jakuba Koháka. Některé disciplíny jsou opravdu hlavně pro pobavení druhých a Otec Fura umí být pěkně zlomyslný. Podívejte se na to nejlepší.

Pevnost Boyard (2016) - reakce na havěť Foto:
iPrima

6 dílů Pevnosti Boyard přineslo také několik něuvěřitelných reakcí slavných na různou havěť pocházející přímo z pevnosti. Není se čemu divit, někteří se zbavili arachnofobie, strachu z hadů a jiní s nimi museli dokonce spolupracovat. O jekot a řev tak nebyla nouze. Podívejte se na to nejlepší.

Pevnost Boyard (2016) - nejnebezpečnější úkoly Foto:
iPrima

Během šesti dílů Pevnosti Boyard jste mohli vidět několik úkolů, u kterých se vysloveně tajil dech. My jsme vybrali 10 těch úplně nejhorších a nejnebezpečnějších.

Všechny články

Fotogalerie

Všechny fotogalerie

O pořadu

Legendární a ikonická soutěžní show poprvé s českými celebritami v roli bojovníků o poklad Otce Fourase. Show plná extrémních soutěží, lidských překonání a známých osobností v situacích, které jinde jen tak neuvidíte

Více o pořadu

Vysílání pořadu

4.3. 20:15Pevnost Boyard
5.3. 14:25Pevnost Boyard
11.3. 20:15Pevnost Boyard
12.3. 14:20Pevnost Boyard

reklama