Polda

Články

Polda a Andrej. Jejich rozhovory jsou zdrojem řady vtipných hlášek. Foto:
iPrima

Blíží se předposlední epizoda oblíbeného detektivního seriálu Polda. Gabriela Jandová umírá poté, co je někým vystrčena z okna. Mladá žena pracovala v seznamovací agentuře, která klientům organizuje milostné schůzky a následně poskytuje neprůstřelné alibi.

Další případ zavede Poldu na fotbal. Má k němu překvapivě blíž, než byste řekli. V mládí byl trenérem. Foto:
iPrima

Kdo nestihl sledovat nedělní epizodu z detektivního seriálu Polda v televizi, můžete si ji ještě přehrát online na webu Prima PLAY. Najdete ji hned v úvodu článku. Michal Bříza s Andrejem tentokrát vyšetřovali případ zavražděné fotbalové hvězdičky.

Marie byla jednou z nejlepších hráček klubu. Foto:
iPrima

V šatnách ženského fotbalového klubu je nalezena mrtvá žena. Zatímco Michal Bříza si stále zvyká, že i ženy dnes hrají fotbal (a dokonce mají i mistrovství světa), vyšetřování se soustředí na manažerku konkurenčního klubu. Marie byla před pár dny kapitánem jejich týmu, ale rozešli se ve zlém.

Takto by nejspíš vypadala rodina Michala Břízy, kdyby nebylo nehody a jeho dvaceti let v kómatu. Foto:
iPrima

Také vás nedělní díl Poldy překvapil? Konkrétně vyústění vztahu Michala Břízy a jeho ženy Elišky. Podívejte se ještě jednou na videu v úvodu, co se mezi nimi stalo. Opravdu bude rozvod?

Všechny články

O pořadu

Poručík Michal Bříza se po dvaceti letech v kómatu vrací zpátky do služby. Svět se za tu dobu změnil, manželka ho opustila, dcera si ho nepamatuje a starý parťák je teď jeho nadřízeným. Jak se Michal vypořádá s novým životem? Obstojí u psychotestů? A zvládne svůj první případ s novým kolegou? Detektivní seriál (2016). Hrají D. Matásek, I. Orozovič, O. Pavelka, L. Vlasáková, E. Maximova, J. …

Více o pořadu

Vysílání pořadu

4.12. 20:15Polda (7)
7.12. 17:20Polda (7)
9.12. 08:35Polda (7)
11.12. 20:15Polda (8)

reklama