Články

Polda a Andrej. Jejich rozhovory jsou zdrojem řady vtipných hlášek. Foto:
iPrima

Pokud jste probuzení Michala Břízy a jeho první případ nestihli sledovat v televizi, můžete si ho v klidu pustit na webu Prima PLAY hned v úvodu. Polda se probouzí z kómatu. Po dvaceti letech na přístrojích. Chlapík ze staré školy se vrací jako superpolda a nestačí se divit, co všechno je jinak.

Seznamte se s hlavními hrdiny novinky. Tady se komisař Bříza (David Matásek) seznamuje s panem patologem MUDr. Mrázem (Jiří Vyorálek). Foto:
iPrima

Probrat se po dvaceti letech z kómatu je určitě šok. Na některé věci si zvyknete rychleji, na některé pomaleji. Pak jsou ale fakta, na která si zvykat odmítáte. Podívejte se v úvodu na ukázku z krimiseriálu Polda a hned vám bude jasné, koho bude hlavní hrdina dusit:-)

Polda a Andrej. Nesourodí parťáci, kteří se vzájemně vychovávají. Foto:
iPrima

Premiérová 1. epizoda detektivního seriálu Polda je tady. Komisař Michal Bříza (45) byl při zásahu proti ruskojazyčné mafii postřelen do hlavy. Následkem zranění upadl do kómatu, aby se o dvacet let později probudil v budoucnosti plné novinek.

První fotografie Davida Matáska k novému seriálu POLDA ukazují jeho novou image a jisté je, že takhle diváci Kendyho z Básníků ještě neviděli.  Foto:
iPrima

Od první minuty premiérového dílu nové krimi série je patrné, že tenhle polda je chlapík, který jedná, jak momentálně cítí. Na žádné tanečky kolem „horké kaše si rozhodně nepotrpí. Je rozumně svůj a tím možná v dnešním světě sympatický až vzácný. Polda je prostě chlap, jak sám říká na videu v úvodu

Všechny články

O pořadu

Poručík Michal Bříza se po dvaceti letech v kómatu vrací zpátky do služby. Svět se za tu dobu změnil, manželka ho opustila, dcera si ho nepamatuje a starý parťák je teď jeho nadřízeným. Jak se Michal vypořádá s novým životem? Obstojí u psychotestů? A zvládne svůj první případ s novým kolegou? Detektivní seriál (2016). Hrají D. Matásek, I. Orozovič, O. Pavelka, L. Vlasáková, E. Maximova, J. …

Více o pořadu

Vysílání pořadu

26.10. 17:25Polda (1)
29.10. 09:20Polda (1)
30.10. 21:15Polda (2)
2.11. 18:25Polda (2)

reklama