Polda

Články

Drsňák, komisař ze staré školy. To je polda Michal Bříza. Foto:
iPrima

Máte chuť na detektivku? U nás na webu Prima PLAY si můžete vybrat některý z případů oblíbeného seriálu Polda a sledovat jeho vyšetřování online. Tato možnost je časově omezena, tak neváhejte.

Michal přichází do kostela. Ještě nepadlo rozhodující "ANO". Foto:
iPrima

Detektivní seriál Polda v neděli skončil. Kromě vyřešeného případu vraždy se vyřešil i vztah Michala a Elišky. Podívejte se na nejočekávanější scénu posledního dílu seriálu v sestřihu hned v úvodu. Jak se polda smířil se svatbou "své" Elišky a co se odehrálo před oltářem?

Přední šéfkuchař Filip Horký leží mrtvý na podlaze ve své restauraci, byl zavražděn tupým předmětem. Foto:
iPrima

Závěrečný díl detektivního seriálu Polda ovládla záhadná smrt šéfkuchaře, ale také svatba. Kdo vraždil v kuchyni a k jakému zvratu došlo na svatbě Mráze a Elišky, to si můžete nyní pustit hned v úvodu článku, kde najdete celý díl. Pozor, tato možnost je časově omezena!

Další případ zavede Poldu na fotbal. Má k němu překvapivě blíž, než byste řekli. V mládí byl trenérem. Foto:
iPrima

Kdo nestihl sledovat nedělní epizodu z detektivního seriálu Polda v televizi, můžete si ji ještě přehrát online na webu Prima PLAY. Najdete ji hned v úvodu článku. Michal Bříza s Andrejem tentokrát vyšetřovali případ zavražděné fotbalové hvězdičky.

Všechny články

O pořadu

Poručík Michal Bříza se po dvaceti letech v kómatu vrací zpátky do služby. Svět se za tu dobu změnil, manželka ho opustila, dcera si ho nepamatuje a starý parťák je teď jeho nadřízeným. Jak se Michal vypořádá s novým životem? Obstojí u psychotestů? A zvládne svůj první případ s novým kolegou? Detektivní seriál (2016). Hrají D. Matásek, I. Orozovič, O. Pavelka, L. Vlasáková, E. Maximova, J. …

Více o pořadu

reklama