Polívka na víně

Články

Polívka na víně (12) Hosté  - Jana Švandová Foto:
iPrima

Polívka na víně. Tak se jmenovala diskuzní show Bolka Polívky. Základním mottem pořadu bylo „hledání dobrého ve špatném“. Tedy snaha podívat se na zvolená témata, z nichž některá nebyla prvoplánově veselá, z pozitivnější, a tedy i humorné stránky.

Polívka na víně 4. díl - Bolek Polívka moderující  Foto:
iPrima

Celkem šestnáct večerů nás bavil Bolek Polívka a jeho hosté v talk show Polívka na víně. Pořad je u konce. Připomeňme si ještě prostřednictvím reportáže, jak vypadal jeden takový natáčecí den v divadle U22 v Uhříněvsi.

Bolek s Imranem M. Zangim, perkusionistou i panem doktorem v jedné osobě Foto:
iPrima

Vystupuje skromně. V životě už však dokázal mnohé. Uspěl jak ve své lékařské praxi oftalmologa, tak v hudební branži. Když se něčemu začne v životě věnovat, jedině se vší pílí. Tento Íránec ví nejlépe, že bez práce nejsou koláče.

Naďa Konvalinková hostem Bolka Polívky Foto:
iPrima

Naďa Konvalinková nerada dává rozhovory. Na nás si ale čas udělala. Před natáčením posledního dílu pořadu Polívka na víně prozradila, kde jsou hranice, za které v rozhovorech nejde, a proč se věnuje dětem.

Všechny články

O pořadu

Sledujte první díl nové zábavné talk show s Bolkem Polívkou. Těšte se na osobitý humor jednoho z nejlepších komiků a na jeho skvělé hosty. Do prvního dílu s podtitulem Muži na scéně přijali pozvání Vojta Kotek, Jiří Mádl, Michal Dlouhý, Arnošt Goldflam a mladé herecké hvězdy Jan Hofman a Filip Antonio (Premiéra)

Více o pořadu

reklama