Články

Hezounek Paul Wesley již šest sezón zvtárňuje věčně sedmnáctiletého upíra Stefana ze seriálu Upíří deníky. Jenže Paulovi je již 31. Foto:
Články

Jeden z nejdéle vysílaných amerických seriálu vůbec je Právo a pořádek, který můžete vidět na Prima Love každý pátek ve 20.15. Samozřejmě, že jeho délka předurčila i svědectví o vývoji úspěšných herců v Hollywoodu. Jací slavní herci se v seriálu objevili jako hosté?

Leighton Meester znáte ze Super Drbny Foto:
Články

V pátek můžete sledovat na Prima Love dva díly amerického krimi seriálu Právo a pořádek. Seriál běží už dvacet pět let, patří mezi programové stálice na americkém trhu, a tak není divu, že se i tady vystřídalo spoustu začínajících hvězd.

Právo a pořádek Foto:
Články

Na amerických televizních kanálech jste ho mohli vídat pravidelně dvacet let v kuse, což z něj dělá jeden z nejdéle vysílaných krimi seriálů za posledních dvacet let. Právo a pořádek můžete sledovat na Prima Love ve 20.15 každý pátek.

Všechny články

O pořadu

Velký případ Detektivové se snaží najít unesenou pětiletou holčičku. Únosce našli a zatkli rychle, ale ten odmítá prozradit, kde ji ukrývá. Žalobce McCoy je ochotný pro nalezení holčičky riskovat i svou kariéru… Další řada legendárního amerického krimiseriálu (2005). Hrají J. Sisto, A. Anderson, S. E. Merkersonová a další

Více o pořadu

reklama