Přešlapy

Články

Přešlapy, postel, Blažek, Norisová, Zuzana 3 Foto:
iPrima

V Přešlapech se tentokrát řešilo choulostivé téma. Jak uspokojit partnerku v posteli a jak sex ozvláštnit, aby to nebolo pořád to samé? Došlo i na soulož v prodejně nábytku!

Přešlapy 2. série promo Foto:
iPrima

Osudy šestice přátel, jejich radosti, lásky, strasti i životní prohry se uzavřely. Ve třech řadách „komedie středního věku“ jste si oblíbili nejen Radku s Adamem, Karolínu s Davidem a Janu s Petrem, ale i jejich nové partnery a další postavy.

Přešlapy III (13) - uvidíte článek Foto:
iPrima

V příštím díle v pondělí 29. listopadu ve 21.20 uvidíte: Blíží se Vánoce. Všichni nakupují dárky a plánují společnou štědrovečerní hostinu u Karolíny. David se na ní chystá všem říct, že dostal životní pracovní nabídku a že se se Sašou a dcerkou stěhuje do New Yorku.

Přešlapy III (12) - uvidíte článek Foto:
iPrima

V příštím díle v pondělí 22. listopadu ve 21.20 uvidíte: David má pro Sašu překvapení, díky kterému se snad rychleji zotaví z nedávného vyčerpání. Domluví se s Janou a Karolínou, aby pro ni uspořádaly dámskou jízdu na jeho účet. Překvapený ale bude nakonec hlavně on sám.

Všechny články

O pořadu

David se vrací ke Karolíně. Jejich nové začátky jsou těžké, ale oba se to snaží překonat a najít jeden k druhému znovu cestu. Karolína se seznámí s nakladatelem Markem, který jí nabídne práci na nové knize. Adam s Radkou se připravují na adopci malé Laury a těší se, až jí oznámí, že bude mít sourozence. …

Více o pořadu

reklama