Robin Hood (2010)

Robin Hood - Obrázek 9 Foto:

Články

Robin Hood - Cesta ke slávě - Portrety - Bártová Foto:
iPrima

Martina Bártová (21) vyvolávala v soutěži Robin Hood – Cesta ke slávě hodně rozporuplné emoce. Jedni ji viděli jako jasnou favoritku, jiní jí vítězství nepřáli. Nic mezi tím. Jak se těší na roli Mariany a z čeho má největší obavy?

Robin Hood - Cesta ke slávě - Portrety - Doubravová Foto:
iPrima

Míša Doubravová (19) sice nevyhrála, přesto však v soutěži obstála. V muzikálu Robin Hood bude hrát komickou roli komorné. To ale nebyla poslední zkouška. Ještě musí obstát před maturitní komisí.

Robin Hood - Cesta ke slávě - Portrety - Kriz Foto:
iPrima

Honza Kříž (24) není na divadelních prknech žádný nováček, pohybuje se na nich od dětských let. Vystudoval scénografii a kromě toho, že dělal pro řadu představení scénu a kostýmy, v mnoha také hrál. Teď se může těšit na roli Robina Hooda.

Robin Hood - Cesta ke slávě - Portrety - Weingartner Foto:
iPrima

David Weingärtner (25) se díky svému osobitému přístupu k tanci stal zpočátku tak trochu noční můrou režiséra Jána Ďurovčíka, ale zároveň největším showmanem celé soutěže. Od vítězství ho dělil jenom krok.

Všechny články

O pořadu

Statečný lučištník Robin se po smrti krále Richarda Lví srdce vrací ze vzdálených bojišť domů do Anglie. Tam se vydává za padlého manžela krásné Lady Marion a postaví se do čela skupiny rebelů, aby mohl ochránit její vesnici před místím hamižným šerifem. Jeho hrdinské kousky ho přivedou do střetu s proradným královým nohsledem Gisbornem, který tajně plánuje francouzskou invazi. …

Více o pořadu

reklama