Rodinka Foto:

Články

Rodinka (1), Slavíme - Obrázek 3 (FOTO: BIO ILLUSION  - JANA RABENHAUPTOVÁ) Foto:
iPrima

DEN D. Představujeme členy rodiny – ty, které si pamatujeme z původního seriálu, i ty, kteří přibyli do rodiny za poslední léta.

Rodinka (1), Slavíme - Obrázek 5 (FOTO: BIO ILLUSION  - JANA RABENHAUPTOVÁ) Foto:
iPrima

Je ráno, Květa s Pavlou probírají včerejší oslavy. Rozhodnou se, že vážně promluví se sousedkou Věrou, aby nepronásledovala pořád Andulku a Jiřího… Ranní pohoda je najednou pryč. Ve Zdeňkových tropech se spustí alarm – a v hale se objeví krásná dívka oděná jenom do slušivé průsvitné košilky.

Rodinka (3), Teče nám do bot! - Obrázek 2 (FOTO: BIO ILLUSION  - JANA RABENHAUPTOVÁ) Foto:
iPrima

Káča si vzala na starost opravu střechy. A je z toho rozladěná – nikdo z rodiny nebere ten problém vážně. Jenom Zdeněk, který se o opravu pokusil. Dopadla tak, že spadla další část střechy… Překvapí i Pavla, která sdělí rodině, že má známost!

Rodinka (4), Miláček Daisy! - Obrázek 1 (FOTO: BIO ILLUSION  - JANA RABENHAUPTOVÁ) Foto:
iPrima

V baráku je jako po zemětřesení – začalo se s opravou střechy, kterou zařídila Míša. Má totiž dědečka, který vlastní pokrývačskou firmu. Dědeček je sympaťák a mezi ním a sousedkou Věrou přeskočí jiskra sympatií.

Všechny články

O pořadu

Taková normální rodinka o pár let zestárla, ale její členové stále nejsou normální. Zdeněk přebral péči o Poldinky a chtěl by pejska, z raubířů jsou vzdělaní muži ve středních letech a malá Manča zdědila spisovatelský talent po praprababičce… Český komediální seriál dle námětu Fan Vavřincové (2010). Hrají J. Štěpánková, D. Kolářová, J. Hanzlík, L. Vondráčková a další. Režie D. Klein (Premiéra)

Více o pořadu

reklama