Rozpal to, šéfe!

Články

Rozpal to, šéfe! IV (4) - Obrázek 7 Foto:
iPrima

Dnes soutěžíme s PRIMA českou zmrzlinou. 3 z vás vyhrají termotašku plnou zmrzliny a plážový set, který obsahuje slunečník, piknikovou deku, frisbí a sluneční brýle. Hodnota výherního balíčku je 2 500 Kč.

Pečené brambory. Klasika, kterou šéf povýšil na delikatesu. Foto:
iPrima

A pro všechny, co rádi vaří, tu máme diváckou soutěž! Dnes soutěžíme o deset dárkových košů Albert, každý v hodnotě 1.000,- Kč.

Menu z grilu začne sýrem, který se jmenuje raclette. Bude se podávat na chlebu a s pečenými brambory. Foto:
iPrima

Další nedělní grilovačka bude speciálně pro ty, kteří z různých důvodů nejedí maso. „To znamená, že nás čeká vegetariánské menu. Možná máte představu, jako mnoho ostatních, že nejíst maso rovná se jíst jenom mrkev a jinou zeleninu... tak to budete asi hodně překvapeni,“ uvádí šéf.

Kančí krkovička s Chimichurri a bramborovým salátem  Foto:
iPrima

Už jste zkoušeli hodit na gril kančí krkovici či třeba jelení kotletu? Výtečné zvěřinové menu Zdeňka Pohlreicha si nyní můžete vyzkoušet v klidu své zahrady. Níže jsou rozepsány všechny recepty, ať se vám dílo lépe daří. S těmito recepty si zaručeně pochutnáte.

Všechny články

O pořadu

Obávaný šéf i uctívaný rádce. Drsný mistr kuchař, který se na svém statku mění v usměvavého hostitele. S chutěmi dokáže doslova kouzlit! S přehledem nasytí hladové motorkáře, své kolegy, obětavé policisty i ty nejmlsnější děti. A když na statku, tak na čerstvém vzduchu! Na grilu, z poctivých surovin! Zdeněk Pohlreich je prostě nejlepší! Režie: Filip Majer

Více o pořadu

Vysílání pořadu

3.6. 19:20Rozpal to, šéfe!
4.6. 18:00Rozpal to, šéfe!
10.6. 19:20Rozpal to, šéfe!
11.6. 18:00Rozpal to, šéfe!

reklama