Sběratelé kostí

Sběratelé kostí Foto:

Související články

Sběratelé kostí - stážistka Foto:
Prima Love

Pořádnou dávku napětí dostanete ve středu na Prima love. Temperance „Kůstka“ Brennanová jde totiž po krku zabijákovi – kanibalovi. Do seriálu se vrací Gorgomon! Další díl seriálu Sběratelé kostí uvidíte ve středu od 21.15 na Prima love.

Tohle je konec jedenáctileté lásky. Foto:
Prima Love

Na Prima love vás milerádi během sobotního večera ve 20.15 vrátíme do teenagerovských let, kdy nerozluční sourozenci Brenda s Brandonem ještě chodili na střední. Všichni asi pamatujeme i na Davida Silvera.

Kůstka  Foto:
Prima Love

Kůstce středeční případ vyrazí dech. Tyhle vraždy zná… Vrah se totiž inspiroval její nejnovější knihou. Temperance má tak tuze nebezpečného „fanouška“!

Russ Brannan Foto:
Prima Love

Rodinná záležitost! Tak to tentokrát čeká Temperance „Kůstku“ Brennan. V pořádném maléru je totiž její starší bráška. Pronásleduje ho ostřelovač! Než zjistíte, kvůli čemu, mrkněte na pár zajímavostí o Kůstčině nejbližším příbuzném! Další díl seriálu Sběratelé kostí uvidíte ve středu ve 21.15.

Všechny články

O pořadu

Tajemství žádosti o ruku Kůstka spolu s týmem řeší případ mrtvého mladíka, který byl nalezen v klimatizační jednotce velkého hotelu. Šlo o tajného agenta CIA. A Bootha trápí, že nemůže říct Kůstce, proč jí dal košem… Další řada oblíbeného amerického kriminálního seriálu (2013). Hrají E. Deschanelová, D. Boreanaz, M. Conlinová a další

Více o pořadu

Vysílání pořadu

1.12. 21:15Sběratelé kostí III (12)
1.12. 23:10Sběratelé kostí III (12)
2.12. 21:15Sběratelé kostí III (13)
2.12. 23:20Sběratelé kostí III (13)

reklama