Sběratelé kostí

Sběratelé kostí Foto:

Související články

David Boreanaz v první velké roli Angela z Buffy Foto:
Prima Love

Už přes 10 let tvoří Emily Deschanel a David Boreanaz nerozlučný pracovní, a později i partnerský pár v populárním seriálu Sběratelé kostí. Nedávno jsme si tu připomněli, jak vyrůstala ženská polovička slavné dvojice. Nyní je řada na Davidovi. Takže! Jak šel čas s tímhle fešákem?

Sběratelé kostí - James Aubrey s Boothem Foto:
Prima Love

Citlivý bude další případ pro nejnovějšího člena týmu. Co se v úterním díle stane? A proč tím bude James Aubrey tak zasažen? Další díl seriálu Sběratelé kostí uvidíte v úterý od 20.15 na Prima love.

Jak vypadaly vaše oblíbené hvězdy na střední? Foto:
Prima Love

Už přes dekádu natáčí Emily Deschanel Sběratele kostí. A stala se tak oblíbenkyní milionů fanoušků po celém světě. Jak však sympatická herečka a velká bojovnice za práva zvířat vypadala ještě dlouho předtím, než chytla roli doktorky Brennanové? Pojďme proti proudu času!

Sběratelé kostí - desátá řada Foto:
Prima Love

Pěkná nepříjemnost v dalším díle postihne Kůstčin a Boothův “tým”. Na jednoho z jejich kolegů totiž padne podezření z vraždy? O co jde? Další díl seriálu Sběratelé kostí uvidíte v pátek od 20.15 na Prima love.

Všechny články

O pořadu

Tajemství žádosti o ruku Kůstka spolu s týmem řeší případ mrtvého mladíka, který byl nalezen v klimatizační jednotce velkého hotelu. Šlo o tajného agenta CIA. A Bootha trápí, že nemůže říct Kůstce, proč jí dal košem… Další řada oblíbeného amerického kriminálního seriálu (2013). Hrají E. Deschanelová, D. Boreanaz, M. Conlinová a další

Více o pořadu

Vysílání pořadu

9.2. 20:15Sběratelé kostí X (9)
9.2. 21:15Sběratelé kostí V (21)
9.2. 23:10Sběratelé kostí V (21)
10.2. 21:15Sběratelé kostí V (22)

reklama