Sběratelé kostí

Články

Kůstka Foto:
Články

Emily Deschanel, hvězda Sběratelů kostí, dostala nabídku od pánského časopisu, aby prozradila jeho čtenářům několik tajemství o ženách. Jak to funguje ve vztahu mužů a žen podle seriálové Kůstky?

Sherlock Holmes: Lucy Liu s malým synem Foto:
Články

Hollywoodské herečce a představitelce Watsonové v Sherlockovi Holmesovi táhne na padesát a před dvěma lety se stala poprvé v životě matkou. Liu je single matkou pracující šestnáct hodin denně a na Den matek se vyjádřila o své rodině.

Sběratelé kostí - těhotná Kůstka podruhé Foto:
Články

Emily Deschanel je podruhé matkou, zatímco její sestra Zooey Deschanel se na druhé dítko teprve těší. Každopádně obě dvě sestry a herečky si svoje těhotenství naplánovaly perfektně – děti jsou jen několik měsíců od sebe. Jak se vychovává dítě, když natáčíte 12 hodin denně?

Sběratelé kostí - Rodiče Davida Boreanaza Foto:
Články

Sběratele kostí můžete sledovat každé úterý ve 20.15 na Prima LOVE. Poznáte podle podoby o čí rodiče z hereckého ansámblu se jedná?

Všechny články

Fotogalerie

Všechny fotogalerie

O pořadu

Tajemství žádosti o ruku Kůstka spolu s týmem řeší případ mrtvého mladíka, který byl nalezen v klimatizační jednotce velkého hotelu. Šlo o tajného agenta CIA. A Bootha trápí, že nemůže říct Kůstce, proč jí dal košem… Další řada oblíbeného amerického kriminálního seriálu (2013). Hrají E. Deschanelová, D. Boreanaz, M. Conlinová a další

Více o pořadu

Vysílání pořadu

29.5. 21:15Sběratelé kostí X (20)
29.5. 23:35Sběratelé kostí X (20)
30.5. 20:15Sběratelé kostí XI (10)
30.5. 21:15Sběratelé kostí X (21)

reklama