Sběratelé kostí

Sběratelé kostí Foto:

Související články

Kůstka Foto:
Prima Love

Je skvělá a ultra schopná! Temperance Brennan aneb „Kůstka“ prostě stojí za to. Není divu, že příběhy slavné antropoložky běží už 10 sezon. Než si vychutnáte další díl, mrkněte na pár bonbonků týkajících se této sympatické dámy.

výměna manželek USA Foto:
Prima Love

Nahlížíte rádi do cizích domácností a odhalujete jejich tajemství? Pak přesně pro vás tu je připravená americká Výměna manželek, která si nebere servítky!

Rizzoli a Isles - team Foto:
Prima Love

Další případ pro Rizzoli a Isles! Někdo totiž zabil muže, který se hlásil k takzvaným prepperům a měl doma protiatomový kryt pro případ katastrofy. Navíc dámy zjistí, že dotyčný skupoval zásoby zlata… Byl za vraždou mamon? Než to odhalíte, omrkněte, co jsou preppeři zač.

Sex ve městě: Samantha Foto:
Prima Love

Inteligentní blond dračice, která ví, co chce – to je Samantha Jonesová z kultovního seriálu Sex ve městě. Okolo prstu si dovede omotat kdekoho, má styl jak hrom a stala se inspirací pro spoustu fanynek po celém světě. Její představitelce Kim Cattrall však postava nepřinesla jen úspěch a slávu.

Všechny články

O pořadu

Tajemství žádosti o ruku Kůstka spolu s týmem řeší případ mrtvého mladíka, který byl nalezen v klimatizační jednotce velkého hotelu. Šlo o tajného agenta CIA. A Bootha trápí, že nemůže říct Kůstce, proč jí dal košem… Další řada oblíbeného amerického kriminálního seriálu (2013). Hrají E. Deschanelová, D. Boreanaz, M. Conlinová a další

Více o pořadu

Vysílání pořadu

2.9. 21:15Sběratelé kostí I (1)
2.9. 23:20Sběratelé kostí I (1)
3.9. 21:15Sběratelé kostí I (2)
3.9. 23:20Sběratelé kostí I (2)

reklama