Sběratelé kostí

Sběratelé kostí Foto:

Související články

mediterranean-pizza-cauliflower-pizza-crust-recipe Foto:
Prima Love

Na pizze je nejlepší těsto v kombinaci s náplní. Ale právě ono je plné sacharidů a přispívá k pár kilům navíc. Nové číslo kulinářského časopisu Fresh vám nabídne mimo jiné i recept na pizzu, která je z trochu jiného těsta.

Sběratelé kostí promo foto Foto:
Prima Love

Sběratelé kostí patří už dobrých deset let mezi světovou seriálovou špičku. Břitký humor, kočkování mezi Boothem a Kůstkou a napínavé detektivní příběhy... Které epizody považují fanoušci za nejlepší?

Kůstka Foto:
Prima Love

Je skvělá a ultra schopná! Temperance Brennan aneb „Kůstka“ prostě stojí za to. Není divu, že příběhy slavné antropoložky běží už 10 sezon. Než si vychutnáte další díl, mrkněte na pár bonbonků týkajících se této sympatické dámy.

výměna manželek USA Foto:
Prima Love

Nahlížíte rádi do cizích domácností a odhalujete jejich tajemství? Pak přesně pro vás tu je připravená americká Výměna manželek, která si nebere servítky!

Všechny články

O pořadu

Tajemství žádosti o ruku Kůstka spolu s týmem řeší případ mrtvého mladíka, který byl nalezen v klimatizační jednotce velkého hotelu. Šlo o tajného agenta CIA. A Bootha trápí, že nemůže říct Kůstce, proč jí dal košem… Další řada oblíbeného amerického kriminálního seriálu (2013). Hrají E. Deschanelová, D. Boreanaz, M. Conlinová a další

Více o pořadu

Vysílání pořadu

13.10. 21:15Sběratelé kostí II (2)
13.10. 23:15Sběratelé kostí II (2)
14.10. 21:15Sběratelé kostí II (3)
14.10. 23:20Sběratelé kostí II (3)

reklama