Sběratelé kostí

Sběratelé kostí Foto:

Články

Americký úspěšný seriál Sběratelé kostí Foto:
Prima Love

Televizní kanál Fox odtajnil informaci, kdy úspěšný seriál Sběratelé kostí ukončí. Ačkoliv má seriál v Americe stále vysokou sledovanost, tvůrci seriálu se rozhodli utnout ho v nejlepším. Na kolik sérií se můžeme ještě těšit?

Sběratelé kostí - novicka v seriálu Foto:
Prima Love

Ač není ve Sběratelích kostí dlouho, a (zatím) nepatří k hlavním postavám, rozhodně není nenápadná. A v úterý večer čeká stážistku Jessicu Warren něco vskutku zajímavého… Než zjistíte, co to budete, mrkněte na info o její představitelce Lauře Spencer.

Sběratelé kostí - Booth je závislý na hazardu Foto:
Prima Love

Na pořádné horké půdě se tentokrát během vyšetřování pohybuje Seeley Booth. Opouští totiž Ameriku a zločincům půjde po krku v dalekém Íránu! Další díl premiérové 10. řady seriálu Sběratelé kostí uvidíte v úterý od 20.15 na Prima love.

Sběratelé kostí - James Aubrey  Foto:
Prima Love

Tenhle případ bude pořádné drama! Přitom už se zdálo, že je “vyřešený…” Jenže Kůstka zjišťuje, že chybně, což může mít fatální následky. Další díl premiérové 10. řady seriálu Sběratelé kostí uvidíte v úterý od 20.15 na Prima love.

Všechny články

O pořadu

Tajemství žádosti o ruku Kůstka spolu s týmem řeší případ mrtvého mladíka, který byl nalezen v klimatizační jednotce velkého hotelu. Šlo o tajného agenta CIA. A Bootha trápí, že nemůže říct Kůstce, proč jí dal košem… Další řada oblíbeného amerického kriminálního seriálu (2013). Hrají E. Deschanelová, D. Boreanaz, M. Conlinová a další

Více o pořadu

Vysílání pořadu

25.5. 21:10Sběratelé kostí IX (15)
25.5. 23:15Sběratelé kostí IX (15)
26.5. 21:10Sběratelé kostí IX (16)
26.5. 23:10Sběratelé kostí IX (16)

reklama