Šéf na grilu

Články

kuře na plechovce s pivem Foto:
iPrima

Žádný stres, šéf vás tentokrát naučí, že nejen krkovička chutná z grilu výtečně. Jeho kuře na plechovce s pivem je nepřekonatelné. A už jste dělali pizzu s lanýžovým olejem, grilované kalamáry nebo krevety se sezamovým olejem a medem?

Šéf na grilu - Kachní prsa na směsi mladých salátů Foto:
iPrima

Oblíbené kuře není jediným zástupcem drůbeže, která se hodí na gril. Šéf si v neděli v 18:00 přibere ještě králíka a kachnu, kterou nemusíme péct hodiny, jak uvidíme.

Šéf na grilu - Zdeněk s rybami Foto:
iPrima

Máme za sebou poslední chvíle prázdnin a toužíme po něčem lehkém a osvěžujícím k snědku. Ideální bude ryba – jedno zda sladkovodní, či mořská. Jako na Azurovém pobřeží si budete připadat, když si nenecháte ujít dalšího Šéfa na grilu, který vysíláme v neděli v 18.00 na Primě.

Šéf na grilu - Zdeněk s masem na háku Foto:
iPrima

Ač Zdeněk Pohlreich není klasickým příkladem dobráka od kosti, maso od kosti má tak rád, že ho považuje za nejlepší. V tomto dílu pořadu Šéf na grilu ukáže, jak nakupovat a grilovat vepřové karé a žebírka, na řadu přijdou i jehněčí a telecí kotlety, tedy nejvyšší gastronomická kvalita.

Všechny články

O pořadu

Zdeněk Pohlreich v nové kuchařské show! Milujete grilování? Sledujte první díl na téma "steaky" a inspirujte se recepty nejlepšího kuchaře. Režie M. Čech (Premiéra)

Více o pořadu

reklama