Show Jana Krause

Články

Emília Vašáryová, Vladimír 518 a Klára Vodičková Foto:
iPrima

V dalším dílu Show Jana Krause se představí herečka Emília Vašáryová, zpěvák Vladimír 518 a kočičí psycholožka Klára Vodičková. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 22. února ve 21.35 na Primě.

Show Jana Krause 15.2.2017 - Obrázek 5 Foto:
iPrima

V dalším dílu Show Jana Krause se představí sexuolog MUDr. Zlatko Pastor, herec Václav Neužil a „kyborg“ Jan Hubík. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 15. února ve 21.35 na Primě.

Lucie Bílá, Matěj Stropnický a Adam Čtverák Foto:
iPrima

V dalším dílu Show Jana Krause se představí zpěvačka Lucie Bílá, předseda Strany zelených Matěj Stropnický a mladík Adam Čtverák, který učí špičkové manažery mluvit. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 8. února ve 21.35 na Primě.

Nejlepší herec mezi fotografy, nesoustředěná zpěvačka a hledání obyčejného štěstí. Foto:
iPrima

V dalším dílu Show Jana Krause se představí herec Igor Chmela, zpěvačka Katarína Knechtová a spisovatel a kouč Michal Brozman. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 1. února ve 21.35 na Primě. Níže si poslechněte, jak se na hosté na Jana Krause těší.

Všechny články

O pořadu

Show Jana Krause přináší českému publiku typ pořadu léta zavedený v zahraničních televizích.

I vy můžete zažít atmosféru natáčení této talkshow. Pobaví vás zajímaví hosté a břitký humor pohotového i obávaného moderátora.

Show Jana Krause můžete sledovat každou středu večer na Primě.

Více o pořadu

Vysílání pořadu

1.3. 21:35Show Jana Krause
5.3. 22:25Show Jana Krause
6.3. 22:10Show Jana Krause
8.3. 21:35Show Jana Krause

reklama