Souboj národů

Články

Martin Dejdar a Michal Hudák. Moderátoři show jsou sehrané duo - ladí jim to i v ošacení. Foto:
iPrima

Soupeře je někdy třeba spacifikovat. Jak? Kapitáni Martin Dejdar a Michal Hudák neváhají během osmého dílu soutěžní show Souboj národů sáhnout k netradičním výchovným metodám. Trochu se jim to ale vymkne z rukou.

Souboj národů - Moderátoři - Obrázek 2 Foto:
iPrima

Od našeho rozdělení uplyne 22 let. Jak moc se stále známe? Připravili jsme pro vás test se symbolickým počtem kvízových otázek. Na nich se můžete do konce dubna vyzkoušet a ještě si zasoutěžit o skvělou televizi. Předběžné skóre se ukáže hned po ukončení testu.

Prima vás nepřestává bavit. Show na sobotní večer pokračuje Foto:
iPrima

Nemusíte čekat celý týden na další díl Souboje národů s řadou kvízových otázek i testů, prověřujících všeobecné znalosti známých osobností a diváků ve studiu. Potrapte své mozkové závity už teď v sestřihu na videu. Dojde i na matematické slovní úlohy.

Souboj národů - Moderátoři - Obrázek 1 Foto:
iPrima

Historicky prvními vítězi nové show jsou Slováci. Nutno ale dodat, že šlo teprve o 1. kolo a rozdíl mezi oběma národy byl minimální. Uvidíme příště, třeba našim budou bližší jiná soutěžní témata: láska, sex a vztahy.

Všechny články

O pořadu

Velká vědomostní bitva Čechů a Slováků prověří vědomosti a chytrost soutěžících týmů i celebrit obou zemí! Co všechno budou znát a kde naopak pohoří? Sledujte velkou zábavnou show a dozvíte se, kdo vyhraje celý česko-slovenský souboj

Více o pořadu

reklama