Bláznivá tchýně - Soudní síň Foto:
iPrima

Vztahy mezi snachami a tchyněmi bývají málokdy ukázkové. Spíš platí opak. Jenže vztahy mezi Magdou a její tchyní Tamarou se měly rapidně zhoršit až poté, co Magdě zemřel manžel a Tamaře syn.

Týraná dcera - Soudní síň Foto:
iPrima

To, že se dva kdysi zamilovaní lidé rozvedou… dobře. To, že po rozvodu mezi sebou bojují o majetek a každý si chce pro sebe urvat co největší kus, to už je dnes také téměř samozřejmostí. Ale když se jedná o boj o dítě, je to vážný problém.

Kdo má pravdu - Soudní síň Foto:
iPrima

Jak je možné, že muži jsou schopní opustit své děti, nestarat se o ně a nebrat na ně žádné ohledy? Nadělila jim snad příroda slabší rodičovský instinkt než ženám?

Zničila mě! - Soudní síň Foto:
iPrima

Rodinné vztahy můžou někdy být pořádně zamotané. Za zavřené dveře navíc nikdo nevidí. V dnešní kauze manžel Petr tvrdí, že mu manželka Linda celé roky hrála divadlo. Ve skutečnosti prý nikdy nechtěla jeho, ale jeho vlastního bratra.

Takhle se syn nechová  Foto:
iPrima

Za jistých okolností by člověk možná takovou ženu, jakou je Ludmila, politoval. Dvacet let žije sama bez muže. Vychovává syna a protlouká se životem, jak se dá. Tvrdí, že celý svět je proti ní.

Paní podnikatelka - Soudní síň Foto:
iPrima

Marek s Martinou jsou manželé už čtrnáct let. Mají spolu dvě děti. Ovšem před čtyřmi lety to v jejich vztahu začalo skřípat. Martina se totiž po mateřské dovolené dala na podnikání a moc se jí nevedlo. Dostala se do takových finančních problémů, že rodina má dnes na krku exekutora.

Přetočené kilometry - Soudní síň Foto:
iPrima

Kdo by si před dvaceti lety pomyslel, že v roce 2017 si budeme muset vybírat z mnoha různých značek automobilů. Že se na auta nebudou muset stát dlouhé fronty před Mototechnou. A že si své vlastní auto bude moct dovolit prakticky každý.

Zničil jsi mi dům  Foto:
iPrima

Na venkově je život pořád ještě jiný než ve městě. Je to vidět i na sousedských vztazích. Zatímco někteří spolu vycházejí a pomáhají si, jiní sousedé si dělají naschvály a čekají na každou příležitost, aby si vzájemně mohli ztrpčovat život.

Myslím to s tebou dobře  Foto:
iPrima

Mateřský cit je to nejsilnější, co mohou ženy-matky zažít. Díky němu se jim daří překonávat těžké překážky. Dokážou v sobě najít netušenou sílu, a pokud jde o jejich dítě, umí si poradit i s mimořádně složitými problémy.

Chtěj se mě zbavit - Soudní síň Foto:
iPrima

O tom, že dobré mravy by měly být každému vlastní, jsme asi všichni přesvědčení. Ale když se jedná o skutečný život a je třeba se takovými dobrými mravy řídit, najde se hodně takových, kteří tomu najednou nějak přestávají rozumět.

reklama