Božidara - Soudní síň Foto:
iPrima

Někomu se život vydaří, užívá si ho a těší se z každého dne. Ale najdou se i tací, pro které je každodenním utrpením. Cesta, po které jdou, je plná bolesti a neštěstí.

Nevlastní sourozenci 1  - Soudní síň Foto:
iPrima

Láska nezná žádné hranice, a většinou neuznává ani žádná pravidla. Nejvíc nespoutaná bývá pubertální láska, která občas může být pořádně divoká. Své o tom vědí i Lujza a Filip, kteří se do sebe bezhlavě zamilovali. Problém je v tom, že jsou zároveň nevlastními sourozenci.

Žárlivý otec 1 Foto:
iPrima

Petr a Lýdie byli manželé patnáct let. Po rozvodu zůstala jejich dcera Nina v péči své matky. A právě ona je důvodem opětovného setkání exmanželů u soudu. Petrovi se totiž nelíbí, jak Lýdie Ninu vychovává, a proto žádá o její svěření do své péče.

Kachličkáři 1 Foto:
iPrima

Ať už chceme, nebo ne, sem tam musíme v bytech a domech, kde žijeme, sáhnout po různých opravách a úpravách. Jednou je třeba vymalovat, jindy něco zazdít, potom naopak vybourat nebo kachličkovat.

Alkoholička 1 Foto:
iPrima

Květoslava kdysi byla milující matkou, skvělou babičkou a uznávanou učitelkou. Před dvěma lety se dozvěděla hrozivou informaci o svém zdravotním stavu a situaci psychicky nezvládla.

Držgrešle 1 Foto:
iPrima

S držgrešlí, kterému kvůli penězům ze dne na den doslova přeskočí, se nežije snadno. Leona se rozhodla, že tento problém bude řešit radikálně – rozvodem.

Vzpamatuj se Foto:
iPrima

Říká se: malé děti, malé starosti, velké děti, velké starosti. Zdá se, že je to i případ této matky a její dospělé dcery.

Dej mi svatý pokoj Foto:
iPrima

Ne každý se umí důstojně vypořádat s rozchodem. Najednou jsou tady probuzení do nového dne v prázdné posteli. Na esemesky nikdo neodpovídá. Bývalá láska nebere telefon. A není si komu postěžovat, protože to nikdo nemůže pochopit.

Syn tě nemá rád Foto:
iPrima

Že mezilidské vztahy dokážou být pěkně zamotané, víme všichni. Někdy jsou dokonce tak zamotané, že se v nich ztrácíme. Nebo nás vyloženě táhnou ke dnu.

Soudní síň - kojení Foto:
iPrima

Kojení je všeobecně považováno za oslavu mateřství. Je pro dítě zdravé a přínosné. Vzniká díky němu úzké pouto mezi dítětem a matkou. S tímto by pravděpodobně souhlasil každý. Až na pana Eugena Koláře. Ten své zaměstnankyni Miladě Blažejové zakazuje kojit jejího ročního chlapečka v práci.

reklama