Superchlapi

Články

David Bowles byl od začátku kus chlapa. Vychutnejte si ale ten jeho pekáč buchet, který se mu tvrdým tréninkem urodil na břiše:-) Foto:
iPrima

Pusťte si nejdříve na VIDEU v úvodu, nakolik si naši hrdinové věřili v průběhu celé show. Opravdu si všichni byli jistí, že jsou Superchlapi? Podívejte se pak v galerii, co udělalo pět měsíců pod bičem trenérů s těly obyčejných chlapíků. U některých je to proměna skutečně obrovská!

Superchlapi a jejich supertrenéři Foto:
iPrima

Superchlapi konečně stanuli na startu svého životního závodu. Na náročný triatlonový závod se připravovali téměř půl roku. Přehrajte si celý závěrečný díl ONLINE hned v úvodu.

Pilný trénink se vyplatí. Foto:
iPrima

Každý ze Superchlapů je jiný, každý má jiný příběh, ale i triumf. Koukněte se na našem videu ze zákulisí show, v čem vynikají nad ostatními kluci z Ostravska - Martin s Rudou. Umíte to také?

Makej! Foto:
iPrima

Superchlapi se blíží k vytouženému cíli. Čeká je náročný triatlonový závod, na který se téměř půl roku připravovali. Proto není divu, že někteří z nich propadají nervozitě.

Všechny články

O pořadu

Sledujte příběhy chlapíků, kteří se rozhodli změnit svůj život a něco si dokázat. A to v rekordně krátkém čase se připravit na náročný triatlonový závod. Každý z nich má jiný příběh, motivaci i zázemí. Přesto jsou jeden tým. Uvidíte nejen sportovní výkony, ale hlavně příběhy ze života obyčejných chlapů. Superchlapy čeká první trénink. A počasí jim nepřálo. …

Více o pořadu

reklama