Táta na plný úvazek

Články

Péče o malé děti znamená plné pracovní nasazení a neustálou pozornost. Co se stane, když maminky přenechají děti i dům svým partnerům a vyrazí na dámskou jízdu k moři?  Foto:
iPrima

V závěrečném dílu reality show Táta na plný úvazek bylo v jednu chvíli na dva táty hned osm dítek. Jak si vedli, můžete nyní sledovat online na webu Prima PLAY. Celá epizoda je k přehrání hned v úvodu.

Ve dvou se to lépe táhne. Momentálně jsou DVA tatínkové. Foto:
iPrima

Pokud jste nestihli sledovat další díl oblíbené reality show Táta na plný úvazek v pondělí v televizi, pusťte si ho nyní online hned v úvodu. Představily se v něm rodiny Michala Antoše z Chocně a Václava Kmoníčka z Borové u Poličky.

Aby se městské děti podívaly na vesnici, naplánovali si tatínci společné spaní ve stanu u domku Václava a Olgy Foto:
iPrima

Nenechte si ujít další premiérový díl oblíbené reality show Táta na plný úvazek. V pondělí 12. prosince ve 21.35 na Primě budeme sledovat rodiny Michala Antoše z Chocně a Václava Kmoníčka z Borové u Poličky. I je opustí jejich partnerky Radka Antošová a Olga Vostřelová na celý týden.

Péče o malé děti znamená plné pracovní nasazení a neustálou pozornost. Co se stane, když maminky přenechají děti i dům svým partnerům a vyrazí na dámskou jízdu k moři? Foto:
iPrima

Kdo nestihl sledovat pondělní díl oblíbené reality show Táta na plný úvazek v televizi, může si ho nyní celý přehrát online. Najdete ho hned v úvodu. Představily se v něm další dvě sympatické rodiny, žijící poblíž Prahy.

Všechny články

O pořadu

Co se stane, když ze zaběhlého fungování dvou rodin odvezeme ženy na týden do wellness, a muži tak zůstanou doma na plný úvazek? Jak se pánové vypořádají s chodem domácnosti a starostí o své  děti? V této nové reality show představíme rodinu Šustkových a rodinu Mňukových od Rychnova nad Kněžnou. Šustkovi mají 5 dětí, Mňukovi 2 a jedno na cestě. …

Více o pořadu

reklama