Táta na plný úvazek

Články

Péče o malé děti znamená plné pracovní nasazení a neustálou pozornost. Co se stane, když maminky přenechají děti i dům svým partnerům a vyrazí na dámskou jízdu k moři? Foto:
iPrima

Kdo nestihl sledovat pondělní díl oblíbené reality show Táta na plný úvazek v televizi, může si ho nyní celý přehrát online. Najdete ho hned v úvodu. Představily se v něm další dvě sympatické rodiny, žijící poblíž Prahy.

Jak si David poradí v roli táty a mámy vjednom? Foto:
iPrima

V pondělí nastupují na plný úvazek další dva tátové. Igor Petrovics (47) zůstává doma s pětiletým Viliamem a čtyřletou Viktorií. David Kouklík (23) bude pečovat o tříletou Terezku a devítiměsíční Elizabetu. Už nyní se můžete podívat na několik scén z dílu v předpremiéře. První je hned v úvodu.

Prvním hrdinou 3. dílu show je mladý tatínek David Kouklík. Foto:
iPrima

Třetí premiérový díl oblíbené reality show Táta na plný úvazek představí dvě sympatické rodiny z okolí Prahy. Tátovi z té první je teprve třiadvacet let a ještě studuje – tělovýchovu. Ve druhé rodině už manželé nežijí spolu a děti mají ve střídavé péči.

Rodina Jiřího (40) a Michaely (38) Nečasových žije nedaleko Brna, v Tišnově. Jejich děti jsou Adriana (14), Richard (12), Kryštof (9) a Terezka (3) jsou velmi aktivní a osobité děti.  Foto:
iPrima

Ve druhém premiérovém dílu reality show Táta na plný úvazek se představily rodiny Čermákových a Nečasových z Moravy. Nyní ho můžete sledovat online hned v úvodu. Poradil si Láďa s temperamentními a od sebe téměř nerozeznatelnými dvojčaty? A dokázal si Jiří zorganizovat domácnost se čtyřmi dětmi?

Všechny články

O pořadu

Co se stane, když ze zaběhlého fungování dvou rodin odvezeme ženy na týden do wellness, a muži tak zůstanou doma na plný úvazek? Jak se pánové vypořádají s chodem domácnosti a starostí o své  děti? V této nové reality show představíme rodinu Šustkových a rodinu Mňukových od Rychnova nad Kněžnou. Šustkovi mají 5 dětí, Mňukovi 2 a jedno na cestě. …

Více o pořadu

Vysílání pořadu

12.12. 21:35Táta na plný úvazek
19.12. 21:30Táta na plný úvazek

reklama