Teď vaří šéf!

Články

Šéfova nová kuchařka: Lehká kuchyně Foto:
iPrima

Kuchařka Lehká kuchyně je o tom, jak vařit zdravě (rozumně) a se zachováním toho, co jejího autora Zdeňka Pohlreicha na gastronomii nejvíce vzrušuje a proč ji má rád – skvělé chuti a prezentace jídla! Kuchařku si můžete koupit také lehce – v našem e-shopu.

Hovězí francesina. Foto:
iPrima

Co letos potěšit silvestrovskou návštěvu něčím nápaditějším? Níže jsou recepty na originální večírkové pohoštění od šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha. Jeho krevety s česnekovým olejem, telecí krokety s polníčkovým salátem nebo chutné "topinky" s drůbežími játry a ledovým vínem určitě zachutnají všem.

Kontrola vánoční tabule. K dobrému jídlu by měl ladit i veškerý servis. Foto:
iPrima

Aby vás v kuchyni něco nezaskočilo přímo na Štědrý den, máme pro vás od Zdeňka Pohlreicha několik tipů, jak na přípravu české klasiky v podobě rybí polévky, bramborového salátu či smaženého kapra, tak i řadu receptů pro ty, kterým kapr nevoní, ale jinou rybu by si dali.

Jehněčí hřbet s aioli a pekařskými bramborami. Foto:
iPrima

Dnes soutěžíme o švýcarský tyčový mixér značky Bamix od internetového obchodu Vašekuchyně.cz společnosti Potten&Pannen-Staněk. Soutěžní otázka zní…

Všechny články

O pořadu

Tajemství dokonalých chutí! Tradiční i exotické recepty v rukou skutečného mistra Zdeňka Pohlreicha! Využijte šance vařit jako on! Sledujte nové díly oblíbeného pořadu Teď vaří šéf! Režie F. Majer

Více o pořadu

Vysílání pořadu

25.2. 19:20Teď vaří šéf!
26.2. 18:00Teď vaří šéf!
4.3. 19:25Teď vaří šéf!
11.3. 19:20Teď vaří šéf!

reklama