Teď vaří šéf!

Články

Teplý kompot z rebarbory a jahod. Foto:
iPrima

Dnes soutěžíme o sadu kuchyňských nožů Zwilling od internetového obchodu Vašekuchyně.cz společnosti Potten&Pannen-Staněk. Sada obsahuje bambusový blok, 4 ocelové solingenské nože a navíc ocílku. Dnešní otázka zní…

Špagety s fenyklem a krevetami. Foto:
iPrima

Máme tu naši diváckou SMS soutěž. Tento týden od 29.11. do pondělí 5.12. 2016 soutěžíme o 10 dárkových košů Albert, každý v hodnotě 1000 Kč.

Pořádná snídaně v podání ovesné kaše se sušeným ovocem a chia semínky. Foto:
iPrima

Všechny recepty, které Zdeněk Pohlreich představil v 10. dílu pořadu Teď vaří šéf! na Primě, si nyní můžete přehrát níže. Celý díl pak můžete sledovat hned v úvodu.

Počasí přituhuje a tak si šéf připravil menu, které vás zahřeje. Foto:
iPrima

Počasí přituhuje, a tak šéf připraví menu, které vás zahřeje i posílí. Už po jeho snídani budete mít tentokrát energie na rozdávání. Ovesná kaše se sušeným ovocem a chia semínky zachutná určitě celé rodině. Jak na ni a na další recepty, sledujte v 10. dílu Teď vaří šéf! v úterý ve 21.35 na Primě.

Všechny články

O pořadu

Tajemství dokonalých chutí! Tradiční i exotické recepty v rukou skutečného mistra Zdeňka Pohlreicha! Využijte šance vařit jako on! Sledujte nové díly oblíbeného pořadu Teď vaří šéf! Režie F. Majer

Více o pořadu

Vysílání pořadu

3.12. 19:25Teď vaří šéf!
4.12. 18:00Teď vaří šéf!
6.12. 21:30Teď vaří šéf!
10.12. 19:20Teď vaří šéf!

reklama