Teď vaří šéf!

Články

Hovězí francesina. Foto:
iPrima

Co letos potěšit silvestrovskou návštěvu něčím nápaditějším? Níže jsou recepty na originální večírkové pohoštění od šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha. Jeho krevety s česnekovým olejem, telecí krokety s polníčkovým salátem nebo chutné "topinky" s drůbežími játry a ledovým vínem určitě zachutnají všem.

Kontrola vánoční tabule. K dobrému jídlu by měl ladit i veškerý servis. Foto:
iPrima

Aby vás v kuchyni něco nezaskočilo přímo na Štědrý den, máme pro vás od Zdeňka Pohlreicha několik tipů, jak na přípravu české klasiky v podobě rybí polévky, bramborového salátu či smaženého kapra, tak i řadu receptů pro ty, kterým kapr nevoní, ale jinou rybu by si dali.

Jehněčí hřbet s aioli a pekařskými bramborami. Foto:
iPrima

Dnes soutěžíme o švýcarský tyčový mixér značky Bamix od internetového obchodu Vašekuchyně.cz společnosti Potten&Pannen-Staněk. Soutěžní otázka zní…

Dýňová polévka. Foto:
iPrima

Máme tu naši diváckou SMS soutěž. Tento týden od 13.12. do pondělí 19.12. 2016 soutěžíme o 10 dárkových košů Albert, každý v hodnotě 1000 Kč.

Všechny články

O pořadu

Tajemství dokonalých chutí! Tradiční i exotické recepty v rukou skutečného mistra Zdeňka Pohlreicha! Využijte šance vařit jako on! Sledujte nové díly oblíbeného pořadu Teď vaří šéf! Režie F. Majer

Více o pořadu

Vysílání pořadu

22.1. 18:00Teď vaří šéf!
28.1. 19:20Teď vaří šéf!
29.1. 18:00Teď vaří šéf!
4.2. 19:20Teď vaří šéf!

reklama