TEMNÝ KRAJ

Články

Masopustní veselice je v plném proudu. Foto:
iPrima

Utekl vám začátek nedělní detektiky z oblíbeného krimi seriálu Temný Kraj? Pusťte si ho v úvodu. Rozehrál se pořádně napínavý případ. Pachatel propuštěný na nedávnou amnestii vraždí řeznickými nástroji. Své oběti si čísluje. Už také víme, jak dopadla zásadní operace mozku Petra Kraje!

Temný Kraj (11) Zjevení - Obrázek 2 Foto:
iPrima

Pořádně napínavý případ. Pachatel propuštěný na nedávnou amnestii vraždí řeznickými nástroji. Své oběti si čísluje a chystá se znovu zaútočit. Njen na to se těšte v nedělní detektivce z oblíbeného krimi seriálu Temný Kraj. Ukáže se také, jak se povedla náročná operace Petrova mozku.

Petr Kraj má po rozhodující operaci zhoubného nádoru na mozku.  Foto:
iPrima

S Petrem Krajem jsme se v uplynulém díle rozloučili tím, že zůstal ležet v nemocnici po operaci mozku v kómatu. Žádný z lékařů si momentálně není jistý, zda se z něho probere. A když, tak jak moc bude jeho operovaný mozek fungovat.

Zatímco Kraj buduje Egonovi boudu, na dveře klepou příslušníci armády... Foto:
iPrima

Je někdo, komu v neděli u této scény neukápla slza? Kdo se díval na Temný Kraj, ví, že Petr už to má za sebou. Tedy operaci zhoubného nádoru na mozku. Nejdojemnější scénou z celé epizody však nebyl složitý chirurgický zákrok, s nímž byl Petr i celkem smířený, ale rozloučení s chlupáčem Egonem.

Všechny články

O pořadu

Odborník na sériové vraždy Petr Kraj odjíždí odpočívat na poklidný venkov na svou zchátralou chalupu, starou faru po strýci, kam neměl čas jezdit. Jeho dosavadní život nečekaně nabere úplně jiný směr, když najde opuštěného, zraněného psa, a zároveň přijde na spojitost mezi svými rozdělanými případy v Praze a vraždami žen na venkově, které připomínají tajemnou pověst o čarodějnici. …

Více o pořadu

Vysílání pořadu

2.4. 20:15TEMNÝ KRAJ (12)
3.4. 22:10TEMNÝ KRAJ (12)

reklama