TEMNÝ KRAJ

Články

Zblížení Petra a Terezy vypadalo na velkou lásku. Foto:
iPrima

Mezi Petrem a Terezou to do příjezdu jejího manžela pěkně jiskřilo. Je vám líto, že ve vztahu nepokračují? Prohlédněte si alespoň extra fotky z natáčení jejich romantického setkání a sněte, co by všechno mohlo být dál, kdyby Temný Kraj neskončil.

Temný kraj. Kriminální minisérie z českého venkova startuje 15. ledna ve 20.15 na Primě. Foto:
iPrima

Jak jsme slíbili na samém začátku vysílání kriminální minisérie Temný Kraj, bavila vás v ní celá řada slavných herců. Někteří v hlavních rolí, další v epizodních. Připomeňte si jejich postavy ještě v těch nejlepších scénách z vašeho oblíbeného seriálu.

Temný Kraj (11) Zjevení - Obrázek 3 Foto:
iPrima

Tuto scénu si určitě dejte ještě jednou. Herec Igor Bareš v roli zákeřného masopustního řezníka byl prostě dokonalý. Na jeho šílený úsměv se nedá zapomenout!

Peníze a náboj - úzká souvislost Foto:
Prima ZOOM

Lidé z jeho okolí ho znali jako klidného a slušného člověka, který každého uctivě zdravil. Pod vlivem alkoholu a drog se ale z něj stával agresivní a chladný člověk, který zabil pět lidí.

Všechny články

O pořadu

Odborník na sériové vraždy Petr Kraj odjíždí odpočívat na poklidný venkov na svou zchátralou chalupu, starou faru po strýci, kam neměl čas jezdit. Jeho dosavadní život nečekaně nabere úplně jiný směr, když najde opuštěného, zraněného psa, a zároveň přijde na spojitost mezi svými rozdělanými případy v Praze a vraždami žen na venkově, které připomínají tajemnou pověst o čarodějnici. …

Více o pořadu

reklama