Tři mušketýři - seriál BBC

Články

Athos se vrací do své minulosti Foto:
Na Primě ve 20.15 uvidíte pátý a šestý díl druhé řady Třech mušketýrů. Zatímco se podíváme na důvod, proč Athos tolik nenávidí a zároveň miluje Milady de Winter, na konci šesté epizody nás čeká sladké překvapení.
Milady de Winter Foto:
Druhá řada Třech Mušketýrů z dílny BBC pokračuje již toto pondělí. Na Primě ve 20.15 uvidíte třetí a čtvrtý díl, kde se bude řešit otcovství Aramise, ale také slabost krále pro krásné ženy. K němu se blíží ta nejnebezpečnější ve Francii.
Aramis a d´Artagnan Foto:
Stát se statným mušketýrem mimo jiné znamená i to, že si budete muset nechat narůst pořádné vousy. V dnešní době, kdy se vracejí do módy vousatí muži, tzv. lambersexuálové, možná žádný problém, ale co když vám žádné nerostou? Tipněte si, který představitel Mušketýrů má s vousy problém?
Peter Capaldi ve Třech mušketýrech Foto:
Druhá řada BBC seriálu Tři mušketýři bude bez zlověstného kardinála Richelieu. Hlavní nepřítel Mušketýrů zemřel. Tvůrci seriálu se museli poprat s tím, že představitel kardinála, věhlasný Peter Capaldi, dostal hereckou nabídku, která mu nedovolila dál hrát muže, jenž kdysi ovládal celou Francii.
Všechny články

O pořadu

Dobrodružný seriál plný akce, napětí a romantiky, inspirován legendárními postavami Alexandra Dumase. Seriál natáčí britské BBC ve zcela novém podání od Adriana Hodgese. Seriál uvidíte na Primě už 29. června ve 20. 15!

Více o pořadu

reklama