V.I.P. vraždy

Články

Soňa Norisová a Patrik Děrgel si zahrají parťáky Foto:
iPrima

Pro všechny fanoušky detektivního seriálu V.I.P. vraždy a jeho hrdinů. Nesmutněte, že váš seriál už skončil. Komplet všechny díly si můžete sledovat ONLINE na Prima PLAY! Závěrečnou epizodu můžete sledovat hned v úvodním videu.

Soňa Norisová a Patrik Děrgel jako Klaudie a Beran. Nová a neokoukaná dvojka detektivního seriálu V.I.P. vraždy. Foto:
iPrima

Pro všechny fanoušky detektivního seriálu V.I.P. vraždy a jeho hrdinů máme dobrou zprávu. I nadále se můžete bavit při sledování jednotlivých epizod. Komplet je pro vás nyní máme ONLINE na Prima PLAY! Závěrečnou epizodu můžete sledovat hned v úvodním videu.

Beran je obyčejný kluk z paneláku, který vyrůstal bez otce, všechno si musel vydřít svou pílí a houževnatostí, je sportovně založený a  zdravě soutěživý. Foto:
iPrima

S detektivním seriálem V.I.P. vraždy se zrodil nový hrdina – mladý, pohledný a vtipný komisař Beran (Patrik Děrgel). Jeho případy i osudy jste mohli sledovat celkem 15 nedělních večerů. Připomeňte si svého oblíbence ještě ve vybraných článcích a na VIDEÍCH níže.

Pátrání po zjevně duševně vyšinutém a vychytralém pachateli poodhalí spletité a nevraživé vztahy mezi tvůrci seriálu a temné zákulisí drsného a nemilosrdného šoubyznysu. Foto:
iPrima

V závěrečné epizodě oblíbeného seriálu V.I.P. vraždy série vražd spojuje nejen téma sedmi smrtelných hříchů, ale také fakt, že se všechny oběti podílely na natáčení oblíbeného nekonečného televizního seriálu.

Všechny články

O pořadu

Patnáct případů vražd zavádí mladého kriminalistu a zvídavou spisovatelku pátrat do zdánlivě nablýskaného prostředí VIP prominentů, ve kterém není nouze jak o oběti tak o vrahy.

Více o pořadu

reklama