V.I.P. vraždy

Články

To je on, další z podezřelých. Foto:
iPrima

K vyšetřování vraždy majitele prominentní realitní kanceláře Richtra se k Beranovi připojuje energická spisovatelka Klaudie Wolfová. Na případech sbírá materiál pro psaní dalšího románu. Stopy nesourodou dvojici vedou k několik let starému spisu, kdy za záhadných okolností zmizela Richtrova manželka

Patnáctidílný detektivní seriál V.I.P. vraždy a ostré hochy z mordparty uvidíte každou neděli ve 20.15 na Primě. Foto:
iPrima

Buďte v obraze na úterní večer. Máme pro vás nová VIDEA, vystihující hlavní hrdiny novinky V.I.P. vraždy, seriálu pro všechny, kteří mají rádi detektivky, napětí a zároveň se chtějí bavit. Co postava, to jiný typ člověka. Věřte, že v 1. dílu se jejich osobnosti ještě neukázaly v plné parádě:-)

Soňa Norisová a Patrik Děrgel jako Klaudie a Beran. Nová a neokoukaná dvojka detektivního seriálu V.I.P. vraždy. Foto:
iPrima

Tuto vtipně neslučitelnou dvojku opět uvidíte na Primě v oblíbeném detektivním seriálu V.I.P. vraždy. Těšte se na ně každé úterý večer. Podívejte se, jak moc se Beran s Klaudií k sobě nehodí:-) Autorky seriálu si psaní charakterů těchto dvou vyloženě vychutnaly.

Prima neděle, to jsou V.I.P. vraždy. Nový detektivní seriál pro milovníky napětí i lehké nadsázky. Foto:
iPrima

Oblíbený český seriál V.I.P. vraždy je zpět. Už v úterý 17. ledna se detektiv Beran (Patrik Děrgel) vrací po dvou měsících mimo službu zpět na oddělení vražd. Hned první případ ho zavede do komplikované V.I.P. společnosti.

Všechny články

O pořadu

Patnáct případů vražd zavádí mladého kriminalistu a zvídavou spisovatelku pátrat do zdánlivě nablýskaného prostředí VIP prominentů, ve kterém není nouze jak o oběti tak o vrahy.

Více o pořadu

Vysílání pořadu

31.1. 20:15V.I.P. vraždy (3)
1.2. 17:25V.I.P. vraždy (3)

reklama