V.I.P. vraždy

Články

Klaudie se snaží s Beranem držet nejen taneční krok. Foto:
iPrima

Další detektivní případ je tady. Vyšetřování loupežné vraždy oblíbené herečky Boháčové v něm zavede detektiva Berana a spisovatelku Klaudii do společnosti umělců a nóbl lidí, kteří se na společenských akcích rádi blýsknou a to především svými šperky a diamanty.

Roman Luknár se jako lísavá VIP nemůže na Klaudii vynadívat. Foto:
iPrima

Že má spisovatelka Klaudie Wolfová ostré lokty, jste si už asi všimli. V dalším detektivním příběhu oblíbeného seriálu V.I.P. vraždy tato dáma ukáže, že si poradí i s kriminálním živlem. Když jde o rychlou akci, umí navíc improvizovat, co se týče zbraní. Podívejte se na ni už dnes na VIDEU.

Beran je obyčejný kluk z paneláku, který vyrůstal bez otce, všechno si musel vydřít svou pílí a houževnatostí, je sportovně založený a  zdravě soutěživý. Foto:
iPrima

Dlouho byl nejoblíbenějším komisařem detektivních seriálů chlupáč Rex. Jeho vlahému pohledu podlehl i leckterý muž. Pak ale „čumáčka“ Rexe vystřídali na Primě jiní. Aspoň podle našich bleskových sond si ale i nadále drží prvenství v oblíbenosti komisař Beran (Patrik Děrgel) ze seriálu V.I.P. vraždy.

Baletní režisér Kramář byl zastřelen.   Foto:
iPrima

Není mrazivější labutí píseň než ta, která zazní v nedělní epizodě detektivního seriálu V.I.P. vraždy. Před naší mordpartou leží slavný baletní režisér Kramář. S průstřelem hlavy a ve svém bytě. K vraždě došlo ve chvíli, kdy měla v divadle premiéru jeho inscenace Labutího jezera.

Všechny články

O pořadu

Patnáct případů vražd zavádí mladého kriminalistu a zvídavou spisovatelku pátrat do zdánlivě nablýskaného prostředí VIP prominentů, ve kterém není nouze jak o oběti tak o vrahy.

Více o pořadu

Vysílání pořadu

28.2. 20:15V.I.P. vraždy (7)
1.3. 17:25V.I.P. vraždy (7)
7.3. 20:15V.I.P. vraždy (8)
8.3. 17:25V.I.P. vraždy (8)

reklama