V.I.P. vraždy

Články

Během vyšetřování případu se na oddělení nečekaně objevuje major Drexlerová z generální inspekce, která prošetřuje zásah, kvůli kterému byl Beran mimo službu.  Foto:
iPrima

Během vyšetřování dalšího případu seriálu V.I.P. vraždy se na oddělení nečekaně objevila majorka Drexlerová (D. Morávková) z generální inspekce. Prošetřuje zásah, kvůli kterému byl Beran mimo službu. Sestřih jejího řádění na kriminálce si pusťte hned v úvodu článku.

Detektiv Beran se spisovatelkou Klaudií začnou prověřovat členy prominentního golfového klubu. Foto:
iPrima

Během vyšetřování tohoto případu seriálu V.I.P. vraždy se na oddělení nečekaně objevila majorka Drexlerová (D. Morávková) z generální inspekce. Prošetřuje zásah, kvůli kterému byl Beran mimo službu. Návštěva to byla nepříjemná. Sestřih jejího řádění na kriminálce si pusťte hned v úvodu článku.

Důvod k jeho vraždě a pomstě měly nejen známé tváře, které Pánek zesměšňoval ve svém televizním pořadu, ale motivem mohly být i jeho dluhy a honba za pokladem. V epizodní roli golfového instruktora Petr Vondráček. Foto:
iPrima

Na golfovém hřišti se najde useknutá hlava známého komika Pánka. Po ohledání vychází najevo, že byl popraven mečem. Vražda jako ve středověku. Důvod ho zničit a pomstít se mu měly nejen známé tváře.

Klaudie se snaží s Beranem držet nejen taneční krok. Foto:
iPrima

Další detektivní případ je tady. Vyšetřování loupežné vraždy oblíbené herečky Boháčové v něm zavede detektiva Berana a spisovatelku Klaudii do společnosti umělců a nóbl lidí, kteří se na společenských akcích rádi blýsknou a to především svými šperky a diamanty.

Všechny články

O pořadu

Patnáct případů vražd zavádí mladého kriminalistu a zvídavou spisovatelku pátrat do zdánlivě nablýskaného prostředí VIP prominentů, ve kterém není nouze jak o oběti tak o vrahy.

Více o pořadu

reklama