Články

Vraždy v Midsomeru 18 (4) - Obrázek 1 Foto:
iPrima

Brandon Monkford, zámožný podnikatel a milovník umění, je zavražděn během oslavy otevření svého sochařského parku. Socha, ke které byl mrtvý muž naaranžován, byla mistrovským dílem sochaře Lance Audena.

Vraždy v Midsomeru 18 (3) - Obrázek 3 Foto:
iPrima

Do Midsomeru zavítají vrazi externisté a místní tentokrát budou jen přihlížet. Potřeba nevratně se pomstít potká profesionální cyklistický tým, který se účastní jedné z etap křižující hrabství. Premiérové díly sledujte vždy v úterý ve 20.15 na Primě.

Vraždy v Midsomeru 18(2) - Obrázek 2 Foto:
iPrima

Tentokrát se v panství Midosmer k vraždám připletou mimozemšťané. Tedy aspoň lidé si to myslí. Premiérový díl každé úterý ve 20.15 na Primě.

Vraždy v Midsomeru XVIII 1.díl - Obrázek 2 Foto:
iPrima

Ve vynalézavosti, jak připravit někoho o život, jsou obyvatelé hrabství Midsomer opravdoví mistři. Premiérové díly sledujte vždy v úterý ve 20.15 na Primě.

Všechny články

O pořadu

Duch panského domu Šéfinspektor Barnaby a nový detektiv seržant Nelson vyšetřují smrt muže, kterého někdo probodl mečem ve strašidelném domě při honu za paranormálními jevy. Šlo opravdu o pomstu ducha kovářovy dcery? Britský detektivní seriál (2013). Hrají N. Dudgeon, G. Lee, F. Dolmanová a další

Více o pořadu

Vysílání pořadu

31.5. 20:15Vraždy v Midsomeru XVIII (5)
7.6. 20:15Vraždy v Midsomeru XVIII (6)

reklama