Články

Vybíjená Prima kino Foto:
iPrima

Parta spolužáků ze střední školy se setkává po pětadvaceti letech od maturity. Vyjedou si společně na stejné místo, kde kdysi složení zkoušky z dospělosti zapíjeli. A na povrch vyplouvají vzpomínky, dávná trápení, vtipy ale hlavně staré lásky. Přijede profesor, třídní kráska i ta největší ošklivka.

Show Jana Krause 11.3.2015 Foto:
iPrima

V dalším dílu Show Jana Krause se představí herci Michal Suchánek, Richard Genzer, Ondřej Sokol, novinář Milan Vodička a playmate Angel Wicky

Známe tváře v novém filmu Vybíjená - Obrázek 12 Foto:
Prima Style

Film vypráví příběh přátel z gymnázia, kteří spolu vydrželi prožívat život i v následujících pětadvaceti letech a nyní se setkávají na abiturientském srazu.

Známe tváře v novém filmu Vybíjená ( na snímku je mladší generace)  Foto:
Prima Style

Nová česká filmová komedie Vybíjená podle bestselleru Michala Viewegha, vstupuje do kin již 12.března. Zde je malá ochutnávka toho, na co se můžete těšit.

Všechny články

Fotogalerie

Všechny fotogalerie

O pořadu

Po čtvrt století se bývalí spolužáci vracejí na místo maturitního večírku a vzpomínají na školní léta. Dospěli vůbec? Česká komedie podle předlohy Michala Viewegha (2015). Hrají O. Sokol, M. Suchánek, R. Genzer, S. Krainová a další. Režie P. Nikolaev

Více o pořadu

reklama