X FACTOR

Články

X ROOM - Obrázek 1 Foto:
iPrima

Již několik dní můžete i vy sami vyzkoušet svůj talent v X Factoru. Konkrétně v našem X Roomu! Překonejte svůj strach a stud! Inspirujte se těmi nejlepšími, kteří naší „hudební budku“ navštívili.

Make-up z backstage Foto:
iPrima

Naše dvě porotkyně – Sisa Lelkes Sklovska a Celeste Buckingham jsou každá úplně jiná: zatímco jedna je zkušená pěvkyně a operní diva, druhá je se svou kariérou na začátku, ale i tak má za sebou spoustu úspěchů. Obě spojuje jedno: jsou prostě nádherné!

Ben Cristovao Foto:
iPrima

Který interpret z české a slovenské hudební scény má podle vás největší X Factor? Hlasujte v naší soutěži a vyhrajte nový telefon SONY XPERIA. A proč hlasovat pro Bena Cristovaa?

Tři Sestry Foto:
iPrima

Který interpret z české a slovenské hudební scény má podle vás největší X Factor? Hlasujte v naší soutěži a vyhrajte nový telefon SONY XPERIA. A proč hlasovat pro Tři Sestry?

Všechny články

O pořadu

Celosvětově nejúspěšnější pěvecká show poprvé v česko-slovenské verzi! Hvězdná porota Oto Klempíř, Celeste Buckingham, Sisa Sklovska a Ondřej Brzobohatý vyberou ty nejlepší zpěváky do svých čtyř týmů – chlapci, dívky, skupiny a starší dvaceti osmi let. Moderuje Martin Pyco Rausch

Více o pořadu

reklama