Související články

Halík: Prezident fatálně selhal Foto:
iPrima

Do Evropské unie vstoupilo za poslední měsíc sto tisíc nelegálních migrantů. Jedná se o rekordní číslo. U nás jsou zhruba dvě tisícovky běženců, kteří rozdělují Českou společnost. Naposledy se opřel do vědců za výzvu k solidaritě s uprchlíky mluvčí prezidenta a sám za to sklízí kritiku.

Postrach silnic: s novinami na volantu Foto:
iPrima

Policisté v Hradci Králové jako první v republice použili v boji proti neukázněným řidičům kamionů autobus. Ze svých policejních vozů totiž do kabiny kamionu nevidí. Jejich řidiči to vědí, zneužívají toho a za jízdy telefonují, čtou nebo sledují filmy. Byl u toho i kolega Patrik Buňka.

Rekord jihomoravských záchranářů Foto:

Tropy jsou za námi a záchranáři už vědí, že to byly jedny z nejnáročnějších dnů v historii. Zdravotníci na jihu Moravy zasahovali denně u tří stovek případů, což je podle nich extrém. Hasiči zase vyjížděli denně k desítkám požárů. To je podle kolegy Michala Janotky osmkrát častěji, než je běžné.

chybí ventilátory Foto:

"Nejsou a nebudou" takovou větu uslyší každý, kdo si v současných vedrech chce koupit mobilní klimatizaci. Ty jsou totiž v tuzemských obchodech i e-shopech naprosto vyprodané a stejná situace je i v celé Evropě. Naši reportéři proto zjišťovali, jestli vůbec nějaké ventilátory do konce léta budou...

Všechny články

O pořadu

Zprávy pro moderní rodinu.

Svižné, přesné, užitečné. Zprávy TV Prima vám přinášejí přehled nejdůležitějších a nejzajímavějších událostí uplynulého dne doma i ve světě. Sledujeme vše, co ovlivní vaše životy.

Více o pořadu

Vysílání pořadu

31.8. 18:55Zprávy FTV Prima
1.9. 18:55Zprávy FTV Prima
2.9. 18:55Zprávy FTV Prima
3.9. 18:55Zprávy FTV Prima

reklama