Související články

Lidé si hypotéky sjednávají jak na běžícím pásu... Foto:
Prima Rádce

Pokud uvažujete o hypotéce, určitě vás tahle zpráva potěší. Sazby úroků jsou opět na historickém minimu a podle odhadů budou nízko i celý letošní rok.

iPrima

Vítěz Velké pardubické bude s největší pravděpodobností diskvalifikován. O své prvenství a dva miliony korun přijde stáj kvůli dopingu. Zakázané látky v moči koně Nikase potvrdila i druhá nezávislá analýza. Skandální případ tak nejspíš bude mít dohru u soudu. Více zjišťoval kolega Daniel Janoch.

TV Zprávy Foto:
iPrima

Úspěšný rok 2015 zaznamenaly zpravodajské relace na Primě. Zprávy FTV Prima vysílané 11. ledna se staly nejsledovanějším primáckým pořadem, který vidělo 1 194 000 diváků (share 30,38 %) v cílové skupině 15+.

Věk odchodu do důchodu se v Evropě pohybuje kolem 65 let Foto:
Prima Rádce

Do penze bychom měli odcházet v 65 letech. S tímto návrhem přišli koaliční experti. Návrh má ale už teď spoustu kritiků, a to nejen z řad opozice. Nelíbí se i některým členům vlády.

Všechny články

O pořadu

Zprávy pro moderní rodinu.

Svižné, přesné, užitečné. Zprávy TV Prima vám přinášejí přehled nejdůležitějších a nejzajímavějších událostí uplynulého dne doma i ve světě. Sledujeme vše, co ovlivní vaše životy.

Více o pořadu

Vysílání pořadu

11.2. 18:55Zprávy FTV Prima
12.2. 18:55Zprávy FTV Prima
13.2. 18:55Zprávy FTV Prima
14.2. 18:55Zprávy FTV Prima

reklama