Zprávy FTV Prima

Související články

Kramný den 4 Foto:
iPrima

Nové důkazy, fotky z místa činu, které předložil soudu státní zástupce, obhajobu Petra Kramného neztíží. To dnes řekla jeho advokátka. Markéta Schenková dnes na soudě mluvila s několika svědky, kteří přišli na předvolání a mluvila i s mužem, který chtěl Kramnému pomoct uprchnout z Egypta.

Zeman na dovolené Foto:
iPrima

Prezident Miloš Zeman je na dovolené. A asi vás nepřekvapí, že zůstal věrný tradici. Je na chalupě v Novém Veselí na Vysočině a dnes v pravé poledne byl ten pravý čas na jeho oblíbený prázdninový rituál. V obležení osobních strážců, ale i fotografů vyrazil ve svém člunu na vodu.

Někdy nemůžete na zájezd odjet... Foto:
Prima Rádce

I když o tom nechcete ani uvažovat, na dovolenou se těšíte, může se stát, že do vysněné destinace nakonec nemůžete odjet...

Prezident Miloš Zeman si užívá Foto:
iPrima

Prezident Miloš Zeman je na dovolené. A jako každý rok vyrazil na své chalupě v Novém Veselí na Vysočině k rybníku. Nasedl do gumového člunu a jezdil po hladině, samozřejmě následován ochrankou, taktéž na člunu.

Všechny články

O pořadu

Zprávy pro moderní rodinu.

Svižné, přesné, užitečné. Zprávy TV Prima vám přinášejí přehled nejdůležitějších a nejzajímavějších událostí uplynulého dne doma i ve světě. Sledujeme vše, co ovlivní vaše životy.

Více o pořadu

Vysílání pořadu

5.7. 14:50Tajemství vesmíru I (9)
5.7. 18:55Zprávy FTV Prima
6.7. 14:55Po stopách duchů VIII (1)
6.7. 18:55Zprávy FTV Prima

reklama