Zprávy FTV Prima

Související články

Těšte se na mikulášské mobilní studio Foto:
iPrima

Unikátní mobilní studio Zpráv FTV Prima opět míří mezi své diváky. Poslední letošní zastávkou zpravodajské roadshow se 5. prosince, a symbolicky na Mikuláše, stane od 17 hodin pražské Staroměstské náměstí. S akcí je spojen i křest charitativního kalendáře Je Prima být spolu.

Klára Doležalová a Karel Voříšek – princezna a rytíř českého zpravodajství Foto:
iPrima

Moderátoři Zpráv FTV Prima Klára Doležalová a Karel Voříšek jsou nejoblíbenější moderátorskou dvojicí v Česku. Takové jsou výsledky ankety Týdeníku Televize, v níž soupeřili moderátoři nejsilnějších komerčních televizí.

Prima jede Voříšek Doležalová Foto:
Prima Style

Dát dohromady moderátorskou dvojici, které diváci věří, která má charisma a uspěje, to je pro televizi obrovská výhra. FTV Prima se to povedlo – podle divácké ankety v respektovaném týdeníku Televize jsou nejoblíbenějšími moderátory Klára Doležalová a Karel Voříšek.

Poslední zastávka našeho zpravodajského kamionu byla v Jihlavě Foto:
iPrima

Zpravodajská roadshow Prima jede za vámi je po deseti zastávkách v českých a moravských městech ve svém cíli. Více než dvouměsíční putování vyvrcholilo na Masarykově náměstí v Jihlavě.

Všechny články

O pořadu

 

Zprávy pro moderní rodinu.

Svižné, přesné, užitečné. Zprávy TV Prima vám přinášejí přehled nejdůležitějších a nejzajímavějších událostí uplynulého dne doma i ve světě. Sledujeme vše, co ovlivní vaše životy.

Více o pořadu

reklama