Související články

Reportáž - Do ciziny bez pojištění Foto:
Prima Rádce

Většina lidí, kteří se nepojistí, spoléhají na kartičku zdravotní pojišťovny. Ta jim ale nepokryje vše, co můžou při úrazu či ztrátě zavazadel potřebovat...

Dva mrtví a osmnáct zraněných ve Studénce Foto:
iPrima

Na místo neštěstí, do Studénky, vyrazilo okamžitě několik našich štábů. Rozdrcená kabina kamionu na železničním přejezdu a asi 300 metrů od něj zdemolovaný vlak. To bylo první, co naši redaktoři viděli. Jak to na místě probíhalo, se dozvíte v reportáži Markéty Schenkové.

iPrima

Další obrovské vlakové neštěstí otřáslo moravskou Studénkou. V sedm hodin a jedna čtyřicet minut ráno tam vlak Pendolino narazil do kamionu. Policisté zadrželi řidiče polského kamionu, který vjel na přejezd i přesto, že svítila výstražná světla.

Pokračování kasteláni Foto:
iPrima

Státní zemědělský intervenční fond začal na náš popud prověřovat machinace s evropskými dotacemi. Evropské fondy zaplatily na hradě Křivoklátě výstavy, které ve skutečnosti návštěvníci neviděli. Jaroslav Mareš zjistil, že příjemce peněz se v posledních dnech snaží expozice narychlo zpřístupnit.

Všechny články

O pořadu

Zprávy pro moderní rodinu.

Svižné, přesné, užitečné. Zprávy TV Prima vám přinášejí přehled nejdůležitějších a nejzajímavějších událostí uplynulého dne doma i ve světě. Sledujeme vše, co ovlivní vaše životy.

Více o pořadu

Vysílání pořadu

5.8. 18:55Zprávy FTV Prima
6.8. 18:55Zprávy FTV Prima
7.8. 18:55Zprávy FTV Prima
8.8. 18:55Zprávy FTV Prima

reklama