Zrcadlo tvého života

Články

Zrcadlo tvého života (10) - Petr Janda - splash Foto:
iPrima

V pořadu Zrcadlo tvého života se frontman Olympiku Petr Janda setká se spoustou svých přátel i nečekaných hostů. Co naší kameře prozradili na známého zpěváka například bavič Karel Šíp, herec a moderátor Aleš Háma nebo zpěvák Pavel Sedláček?

Petr Janda Foto:
iPrima

Jako by v něm byl pořád motor toho mladého bigbíťáka, který v roce 1963 s právě založenou kapelou Olympic nahrál první hit Dej mi víc své lásky. Kapele je padesát let a má za sebou víc než 9000 koncertů.

Zrcadlo tvého života (10) - Karel Šíp, Jiřina Bohdalová a Petr Janda Foto:
iPrima

Uvařte si čaj či nalejte sklenku něčeho ostřejšího a pojďte se s námi vrátit ke známým hitům i zajímavým historkám zpěváka a frontmana skupiny Olympic Petra Jandy. Je to repríza pořadu Zrcadlo tvého života z jara loňského roku - ale to vůbec nevadí, Jandovy písničky nestárnou. Na Primě neděle 12.55.

Preissovi v 70. letech Foto:
iPrima

Viktor Preiss (*1947) patří k nejlepším českým hercům současnosti. Které osobnosti ho ale v životě nejvíc ovlivnily a kdo ho inspiroval k tomu, aby se vydal na nejistou uměleckou dráhu?

Všechny články

O pořadu

Úžasná Jiřina Bohdalová se poprvé představí jako moderátorka v unikátní show! Přijměte pozvání do nejlepší společnosti a sledujte nový zábavný pořad plný skvělých hostů.

Více o pořadu

reklama