Poslední vstupenky zdarma na pondělní Show Leoše Mareše! Těšit se můžete na Ewu Farnou, Michala Davida..a další. Jak na to?

Show Leoše Mareše - natáčení Pondělí 2.11. - Ewa Farná  Foto: Show Leoše Mareše - natáčení Pondělí 2.11. - Ewa Farná Foto: All

Nemáte plán na pondělní večerem? Jste zvědaví jak probíhá natačení? Přijďte se podívat do krásného divadla Royal, jak vzniká late night Show Leoše Mareše! Vstupenky můžete získat zcela zdarma a my víme jak na to!

Na natáčení uvidíte naživo zákulísí late night show s Leoše Marešem a jeho rozhlasovým parťákem Patrikem Hezuckým. Natáčení probíhá v prostorách divadla Royal na Vinohradech. V pondělí se můžete těšit na legendárního zpěváka Michala Davida, zpěvačku co má boky jako skříň Ewu Farnou a filmovou a televizní režisérku Irenu Pavláskovou a beatboxovou show v podání TinyBeat. To zní jako prima večer :-) 

Vstupenky můžete získat zcela zdarma! Jak na to?  
Stačí napsat na email vstupenky@mnam.tv a uvést své telefonní číslo. Natáčení probíhá od 16:30 a 18:30 hodin 

 Show Leoše Mareše pak můžete sledovat každý týden od pondělí od čtvrtka těsně před půlnocí na Primě! Už v pondělí uvidíte Kateřinu Neumannovou a promotéra české části charitativní akce Movember Marka Rejmana!

 Všechny epizody najdete na PRIMA PLAY 

Divadlo Royal 

Adresa Divadla Royal : Vinohradská 48, Praha 2 mapa:  https://goo.gl/maps/bnn1EWPb3X12

Článek

Show Leoše Mareše - 28. Díl  - Obrázek 5 Foto:

Herec Maroš Kramár a zpěvačka Linda Finková v dnešní Show Leoše Mareše!

Maroš Kramár dnes podstoupí Výslech od Patrika a Leoše! Jak mu to půjde? A podaří se mu obelstít své soupeře? Malou ochutnávku máme pro vás už teď!

Článek

Show Leoše Mareše - 24. Díl  - Obrázek 4 Foto:

Tomáš Verner na suchu? Sledujte dnes Show Leoše Mareše!

Tomáš Verner český krasobruslař a mistr Evropy z roku 2008 dnes předvede Olympijskou volnou jízdu z kanadského Vancouveru přímo v Show Leoše Mareše! Jako druhého hosta...

Článek

Show Leoše Mareše - 23. Díl Back To The Future  Foto:

Dnes je ten den, na který čekal Leoš už od svých třinácti let! Back to the Future v Show Leoše Mareše!

Fanoušci filmu z roku 1985 Návrat do budoucnosti si dnes připoměli den, kdy Marty McFly přišel do budoucnosti! Datum příchodu je právě 21. Října 2015. Sledujte dnešní Show...

Článek

Show Leoše Mareše - První Lip Sync Battle Foto:

Úplně první Lip Sync Battle Ben Cristovao x Leoš Mareš ! Nevíte o co jde? Tak sledujte!

Už dnes večer se můžete těšit na úplně první Lip Sync Battle v podání Show Leoše Mareše jeho soupeřem bude Ben Cristovao! Kdo podle vás zvítězí? Malá ochutnávka přímo tady!

reklama