Potvrzeno! Nejsilnější v cílové skupině D15+ je Prima Group!

Prima logo fialové Foto: Prima logo fialovéFoto: Prima

Minulý týden prošla skupina televizních stanic Prima Group důležitou zátěžovou zkouškou. Prokázala v ní své pevné postavení a v celotýdenním podílu na trhu v cílové skupině D15+ se stala podruhé za sebou jasnou jedničkou mezi komerčními televizními skupinami!

Uplynulý týden byl pro skupinu televizních stanic Prima Group velice důležitý. Po vítězství v předchozím týdnu měla totiž prokázat své pevné postavení na trhu. A to se podařilo! Prima Group se podruhé za sebou stala v celotýdenním podílu na trhu jasnou jedničkou mezi komerčními televizními skupinami! S celotýdenním podílem na trhu 23,33 % share v cílové skupině D15+ překonala za minulý týden Prima Group, složená z hlavního vysílacího kanálu Prima family a dvou sekundárních kanálů Prima COOL a Prima love, konkurenční skupinu komerčních televizí.

 

Mezi nejúspěšnější pořady patřilo minulý týden VIP PROSTŘENO!, které si v úterý 31. 7. v cílové skupině D15+ naladilo 925 tis. diváků (share 27,89 %), dále páteční Zprávy FTV Prima – ty sledovalo 817 tis. diváků (36,56 %) z cílové skupiny D15+ a nelze opomenout páteční romantický film Rosamunde Pilcher: Sňatek z rozumu. V cílové skupině D15+ si ho nenechalo ujít 600 tis. diváků (20,45 % share).

 

Zdroj: ATO – Mediaresearch

reklama