Překvapivé výkony přinesla sobotní Pevnost Boyard! Podívejte se na celý díl online na PrimaPlay!

Tým bojuje pro nadaci Taťány Kuchařové Krása pomoci Foto: Tým bojuje pro nadaci Taťány Kuchařové Krása pomociFoto: archiv Prima

Tým ve složení Taťána Gregor Kuchařová, Ondřej Gregor Brzobohatý, Vanda Hybnerová, Václav Noid Bárta a Dušan Salfický ukázal divákům v sobotu fenomenální výkony a spoustu emocí. Podívejte se na celý díl online na PrimaPlay.

Celý díl Pevnosti Boyard uvidíte  online na PrimaPlay

Na rozdíl od jiných soutěžních týmů si soutěžící s kapitánem Ondřejem Gregorem Brzobohatým nesáhli na své dno – byli tak skvělí, že většinu úkolů zvládali levou zadní, ty ostatní jim unikly přímo o vlásek. Ačkoliv bývalou Miss World doběhla discplína s názvem kečup a kafemlýnek, během houpačky, která vypadala opravdu nebezpečně, dokázala, že má pro rovnováhu smysl. Na tomto úkolu si také ověřila i čerstvé manželství s Ondřejem Gregorem Brzobohatým! Jak zvládali krizovou situaci?

Ani Vanda Hybnerová, kterou můžete znát z Přístavu, neměla na růžích ustláno. Spanilá jízda s brouky, štíry a plazy různého druhu nebyla žádná brnkačka, dost podobně si užil v budce i Václav Noid Bárta, jenž svou rychlostí uhádnuté nápovědy překvapil i samotného Otce Furu. Bývalý hokejista Dušan Salfický se znovu potkal s ledem v tváří v tvář a dokázal, že to s ním umí bravurně.

Tým bojoval pro nadaci, kterou založila sama Taťána Kuchařová.

Kapitánem je Ondřej Gregor Brzobohatý Foto: Kapitánem je Ondřej Gregor BrzobohatýFoto: archiv Prima

Krása pomoci

Nadace Taťány Kuchařové Krása pomoci pomáhá seniorům, aby mohli prožít důstojné a spokojené stáří tam, kde se cítí nejlépe – doma, obklopeni blízkými lidmi a v prostředí, které důvěrně znají. Nadace dlouhodobě podporuje 15 prověřených neziskových projektů z celé ČR, které zajišťují pro seniory kvalitní profesionální péči v místě bydliště. Od roku 2008 přispěla na osobní asistenci, terénní pečovatelské služby, dobrovolnictví v domácnostech seniorů a aktivizační projekty více než 26 miliony korun. V Praze úspěšně rozvíjí prostřednictvím své o.p.s. projekt Doma bez obav. Více na www.krasapomoci.cz

 

reklama