PREMIÉRA další dvojice tátů na plný úvazek. Šest dnů v nové roli

Sledujte v premiérovém dílu nové reality show Táta na plný úvazek, jak se otcové vypořádají s každodenním chodem rodiny a domácnosti a jak si poradí s nepřetržitou péčí o své děti. Obstojí tatínkové ve své nové roli být tátou na plný úvazek? A ocení jejich snažení i maminky?

Dvě rodiny ze stejného kraje, dvě domácnosti s dětmi různého počtu a věku, dvě mámy, které rodinu na týden opustí. Z manželů jsou tak najednou tátové na plný úvazek. Jak se se situací vypořádají?

Sledujte show Táta na plný úvazek v pondělí 21. listopadu ve 21.35 na Primě

S partnerkami se radit nemohou, vzájemnou kamarádskou pomoc ale jistě ocení. Zapojí také pověstný mužský přístup a hlavně humor. Řešení nakonec vždycky najdou a s dětmi si užijí hodně zábavy. I když manželky po návratu očekávají i uklizenou domácnost… A co na to děti? Nebude se jim stýskat po maminkách?

V dalším díle show Táta na plný úvazek zavítáme na sever Čech. V Jablonci nad Nisou žije rodina Hyškových. A nedaleko, v České Lípě, Vejvodovi.

Maminky Jana a Šárka jsou sestry, rodiny tak k sobě mají blízko nejen sousední lokací. Obě dámy mají ve svých domácnostech na starost vše – děti, vaření, praní, žehlení. Zkrátka domácí povinnosti, které mnoho mužů bere jako samozřejmost. To, že starost o rodinu ale není žádná dovolená, si jejich muži vyzkoušejí na vlastní kůži. Jak si s dětmi, které jsou na maminkách hodně závislé, poradí po dobu 6 dnů tátové na plný úvazek?

Tady předpremiérová ochutnávka přimo z natáčení. Krmení malé Vanessky. Doteď byla zvyklá u jídla sledovat tablet, který jí táta odmítá k jídlu "servírovat".

Více o rodinách z premiérového dílu v dalším článku:

Článek

Tátové se rozhodli, vzít děti na společný výlet. Do chatek. Foto:

V PŘEDPREMIÉŘE: Další dva hrdinové show Táta na plný úvazek fasují úkoly. Brnkačka?

V premiérovém dílu show se představí tátové ze severních Čech. Každodenní úkony, jako je kompletní péče o děti, vaření, praní, žehlení a úklid brali jako samozřejmé....

reklama