PREMIÉRA nové reality show! Superchlapi nastupují první trénink

Konečně je tady ta slibovaná dávka adrenalinu, emocí, zábavy, humoru i řady silných lidských příběhů. Na Primě v neděli večer startuje interaktivní reality show Superchlapi!

V premiéře reality show Superchlapi čeká partu vybraných osmi mužů první trénink. Počasí jim právě nepřálo. Jak si poradí s vražedným kopcem, mrazem, závějemi sněhu, ale hlavně nesmlouvavým trenérem? Nenechte si ujít jediný seriál, ve kterém uvidíte jenom opravdové chlapy!

Změna je život! Superchlapy sledujte od neděle 1. května ve 21.30 na Primě!

Naši obyčejní chlapi se rozhodli na sobě pořádně zamakat a změnit tak svůj dosavadní život. Ženy při sledování jejich snažení budou žasnout a muži možná najdou inspiraci pro svůj život. Nudit se nebude nikdo! Kdo z nich to dotáhne až do finálového triatlonového závodu – jednoho z nejtěžších v ČR?

Na 1. trénink nastupují:

Uvidíte policistu Jakuba, kterého přihlásila manželka; charismatického Francouze Davida, žijícího v Česku; upovídaného Petra – soutěžícího, známého již ze soutěže Hledá se táta a máma; vyhazovače Martina, který je se dvěma dětmi na mateřské dovolené; nejstaršího účastníka Jiřího, který se nebojí přijmout takto náročnou výzvu; vlasatého Jaroslava, který sám vychovává dvě děti; záletníka Rudolfa – velkého vtipálka, na kterého ale musí dohlédnout manželka, a Jirku II, pro kterého je, vzhledem k jeho fyzičce, tento závod snad největší výzvou.

PŘEDPREMIÉRA - VIDEO: Se Superchlapy ve sprše

PŘEDPREMIÉRA II: Na toto se ještě můžete v neděli večer těšit v 1. dílu show Superchlapi. Každý má jiné předpoklady, všem se ale bude měřit stejným metrem:


Všechny čeká pořádná dřina a několikaměsíční tvrdý trénink, aby zvládli náročný triatlonový závod (1,9 km plavání, 90 km na kole, 21 km běhu). Rozhodně jim pomůže vedení zkušeného trenéra Jana Vaňka, který se věnuje české triatlonové špičce.

Článek

Premiéra show Superchlapi začíná 1. května ve 21.30 na Primě. Foto:

VIDEA Osm jediných českých Superchlapů. Kdo je kdo?

Nejnamakanější reality show v Česku je za rohem. Buďte připraveni na nedělní premiéru Superchlapů. V lepší orientaci vám pomohou videoportréty osmi chlapíků, kteří budou...

Článek

Premiérové díly show Superchlapi sledujte ve 21.30 na Primě. Foto:

Making of: Extra 30 minut filmu o seriálu Superchlapi pouze ONLINE

Očekávaná interaktivní reality show Superchlapi startuje! Nalaďte se na nedělní premiéru. Máme pro vás online extra 30 minut FILMU O SERIÁLU, který v televizi neuvidíte....

reklama