PREMIÉRA V. řady show Teď vaří šéf! Začínáme v úterý ve 21.30 na Primě

Další řadu bohaté inspirace do kuchyně od mistra kuchaře je tady! Šéf se tentokrát ve své kuchařské škole zaměří na racionální zdravou stravu, kterou vaří s chutí, chutně a místy i light. Premiérový díl Teď vaří šéf! sledujte v úterý na Primě ve 21.30 na Primě!

Tématem nových dílů je odlehčená kuchyně, zdravé stravování a výživové aspekty jídla. Na začátek můžete vidět šéfův recept na živinami nabité domácí müsli s lehkou espumou z jogurtu (více o důležitosti zdravé snídaně s odborníkem najdete zde), vynikající houbovou terinu se salátem z lišek, vepřovou kýtu po kreolsku s cibulovým salátem, okurkový salát s miso dresingem a fíkový koláč. 

Všechny VIDEOrecepty z pořadu najdete na PrimaPLAY TADY 

"Nevím, zda zdravá strava je ten správný pojem. Myslím si, že když budeme automaticky kupovat kvalitní suroviny a budeme s nimi dobře zacházet, tak to musí být zdravý. I když úplně nezdravá jídla neexistují, nezdravé suroviny taky ne. Existuje jen jejich nezdravé množství,” uvedl k premiérové V. řadě Zdeněk Pohlreich. Co více oblíbený šéfkuchař o novince prozrazuje, si poslechněte na našem VIDEU z ranče hned v úvodu článku.

Na upoutávku se můžete podívat níže:

Prohlédněte si také v GALERII fotek, co vás šéf naučí v úterní premiéře pořadu Teď vaří šéf!

Článek

Premiérovou V. řadu Teď vaří šéf! sledujte v úterý ve 21:30 na Primě. Foto:

FOTOGALERIE: Teď vaří šéf light! Nová řada oblíbeného pořadu startuje v úterý 27. září

Oblíbená škola vaření Teď vaří šéf! se Zdeňkem Pohlreichem jde do páté sezony. Premiérový díl uvidíte už v úterý 27. 9. ve 21.30 na Primě. Těšte se na novinky. Šéf se...

(Autor: Zuzana Schneidewind, kamera: Jan Kundera)


reklama