12. díl - Chci ještě šanci (uvidíte)

Přešlapy 12. díl uvidíte článek Blažek Foto: Přešlapy 12. díl uvidíte článek BlažekFoto: Prima

Davida přijede navštívit mladší bratr Tomáš a začne si s Radkou. Adam zjistí, že má rakovinu varlat což přiměje Janu a Petra, aby dali svému vztahu ještě šanci. Radka si uvědomí, že Adama opravdu miluje a chce se k němu vrátit.

Davida přijede navštívit mladší bratr Tomáš a začne si s Radkou. Adam zjistí, že má rakovinu varlat což přiměje Janu a Petra, aby dali svému vztahu ještě šanci. Radka si uvědomí, že Adama opravdu miluje a chce se k němu vrátit.

 

Za Davidem přijede na návštěvu mladší bratr Tomáš. Je naprosto okouzlen Radkou a jejich náklonnost je vzájemná. Mezi Janou a Petrem to stále neklape a Jana učiní radikální rozhodnutí. Vyhodí Petra z domu.

 

Petr se snaží Janě zavděčit a oznamuje jí, že už nebude vídat Aničku, dal v práci výpověď. Jana nechápe, jak může být tak hloupý! Z čeho budou platit hypotéku?

 

David trefí Adama při squashi do rozkroku, Adam se svíjí bolestí. V hospodě pak sbalí holku, ale není schopen vůbec ničeho. Na následném vyšetření se dozví, že má pravděpodobně rakovinu.

 

Tomáš se přizná, že si přijel od Davida půjčit peníze, které musí vrátit rodičům. David se ale domnívá, že by měl Tomáš konečně dospět a nést následky za své činy.

 

Adam nechápe, proč se Petr s Janou hádají, když mají vše – jeden druhého a hlavně Adámka. To on by si měl zoufat, má rakovinu. Zapřísahá je, aby to nikomu neříkali.Nenechte si ujít další díl Přešlapů – již ve středu 9. prosince ve 20.00 na Primě.

reklama