2. díl – Porod v přímém přenosu

Přešlapy - Schneiderová Jitka, Jana Foto: Přešlapy - Schneiderová Jitka, JanaFoto: Prima

Jana je těhotná a vynervovaná Petrovou snahou vše dokonale přichystat na příchod dítěte. Její porod se zvrhne v komedii, kde hraje hlavní roli Adam. David by si přál další dítě, které by vyřešilo problematické chování jejich jedináčka, ale Karolína má úplně jiný názor. Ve čtvrtek ve 22:20 na Primě

Devět měsíců po prvním dílu svádějí Adam s Radkou bitvu o svá území. Ani jeden se nechce vzdát svého bytu. Petr s Janou radí Adamovi, aby si našli společný byt, ale Adam se bojí tento krok udělat.

David a Karolína pokračují v každodenních rodinných půtkách s tou změnou, že Karolína má chůvu Ilonu (Betka Stanková), která je ale k Davidově nelibosti slovenská Maďarka a s češtinou je na štíru. David má pocit, že kvůli tomu syn Daník zaostává za ostatními vrstevníky, a navrhne, aby mu pořídili sourozence. Karolína je radikálně proti.

Petr a Jana očekávají příchod vymodleného dítěte. Petr studuje všechny knihy o těhotenství a o porodu ví snad úplně všechno. Jana má ale úplně jiné starosti, připadá si tlustá a neatraktivní. Přes všechnu Petrovu snahu přijde porod v naprosto nevhodnou chvíli.

Jakým šíleným kompromisem chce Adam vyřešit bydlení s Radkou? A co Petr? Stihne dojet včas do porodnice, aby Janu podpořil? Nenechte si ujít další díl Přešlapů, který vás pobaví ve čtvrtek ve 22:10 na Primě

První díl Přešlapů si můžete přehrát ZDE.

reklama