6. díl - Druhý pokus na lásku

Přešlapy, květina, Blažek, Norisová, kytka, láska, rande Foto: Přešlapy, květina, Blažek, Norisová, kytka, láska, randeFoto: Prima

Karolína a David řeší partnerskou krizi a navštíví manželskou poradnu. Petr si myslí, že nudu v jejich vztahu vyřeší pořízením kabelovky. Holky si společně užívají nepříliš vydařený večírek a kluci vzpomínají na pubertu na diskotéce.

Karolína a David řeší partnerskou krizi a navštíví manželskou poradnu. Petr si myslí, že nudu v jejich vztahu vyřeší pořízením kabelovky. Holky si společně užívají nepříliš vydařený večírek a kluci vzpomínají na pubertu na diskotéce.

 

Vztah Adama a Radky se nevyvíjí úplně nejlépe. Adam Radku štve svými dětinskými nápady a neustálým sledováním televize. Adam navíc není žádný svatoušek a velmi se mu líbí jejich mladá sousedka.

 

Petr s Janou si procházejí těžkým obdobím zvlášť když jim dojde, že jsou kvůli Adámkovi uvězněni doma a jejich společenský život je nulový. Když Jana Radku poprosí o hlídání, ráda jí vyhoví, aby si od Adama alespoň na chvíli odpočinula. Petr s Janou můžou v klidu vyrazit na večeři, ale co mají kromě malého Adámka společného?

 

Karolína s Davidem navštěvují manželskou poradnu. Vlastně Karolína jde do poradny a David se brání zuby nehty.

 

Rozdmýchá obnovené rande Karolíny a Davida stereotypní život? Jak dopadne dámská a pánská jízda? Bude to zase jako za mlada?


Nenechte si ujít další díl Přešlapů – ve středu ve 20.00 na Primě.

reklama