9. díl - Adam se dvěma ženami (uvidíte)

Přešlapy, Filip Blažek, podvazky, 4. díl Foto: Přešlapy, Filip Blažek, podvazky, 4. dílFoto: Prima

David je rozhodnutý věnovat se víc Daníkovi a rodině a rozhodně si nechce hledat novou práci. Petr se dozví, že se Jana s Adamem líbali, a dá Adamovi pěstí. Radka chce říct Adamovi, že ho stále miluje, ale nachází ho ve společnosti dvou polonahých dívek.

David je rozhodnutý věnovat se víc Daníkovi a rodině a rozhodně si nechce hledat novou práci. Petr se dozví, že se Jana s Adamem líbali, a dá Adamovi pěstí. Radka chce říct Adamovi, že ho stále miluje, ale nachází ho ve společnosti dvou polonahých dívek.


Jana si napíše do deníku, že už Petra nemiluje. Petr si ale v jejím deníku přečte i to, že miluje Adama a že se líbali. Chce si to s Adamem vyříkat a jednou ranou pěstí ho pošle k zemi.

 

David si užívá svou novou roli muže v domácnosti. Ilonu tím pěkně štve, protože jí bere práci. Karolína se ho snaží přimět, aby si našel zaměstnání, ale David se radši uskromní a bude se dál starat o Daníka.

 

Adam, který se dozvěděl, že Radka šla na potrat, je v šoku a hledá si za ni náhradu. Zve svou novou spolubydlící Radku II na drink a skončí s ní v posteli. Anička chce ve stejný čas Adama překvapit v jeho bytě v sexyprádélku. Radka se rozhodla, že řekne Adamovi, že ho miluje a chce s ním mít dítě. Nachází ale Adama v trenkách a po boku dvou polonahých dívek. Radši mizí.

 

Nenechte si ujít další díl Přešlapů – již ve středu 18. listopadu ve 20.00 na Primě.

reklama