Adam zpíval Radce nahý pod okny

Přešlapy - Filip Blažek, Adam, polštář a ovladač Foto: Přešlapy - Filip Blažek, Adam, polštář a ovladačFoto: Prima

Odběr spermií, sex s bývalým přítelem nebo manželská scéna na školení manažerů. To vše a mnohem víc, se odehrálo v prvním dílu seriálu Přešlapy.

Odběr spermií, sex s bývalým přítelem nebo manželská scéna na školení manažerů. To vše a mnohem víc, se odehrálo v prvním dílu seriálu Přešlapy.


Radku (Zuzana Norisová) čekalo nepříjemné překvapení. Její přítel Štěpán (Miroslav Šimůnek) jí oznámil, že dostal práci v Hongkongu a s ní už dál nepočítá. Má na chlapy prostě smůlu! O pár dní později ale na parkovišti před obchoďákem omylem nabourala do Adama (Filip Blažek). Ten však ztratil její telefonní číslo a stále se neozýval, a tak mu po poradě s kamarádkou Karolínou za několik dní sama zavolala a pozvala ho na rande. Ze systémového analytika (ví někdo, co to je za povolání?) se vyklubal sympaťák, který se do ní zamiloval. Jenže došlo i na první neshody a v tom se objevil Štěpán. Vrátil se z Hongkongu a Radka opět podlehla jeho kouzlu. Měla ale ráda i Adama a chvíli to táhla s oběma. Nemohla se prostě rozhodnout. Nakonec to rozsekl Adam. Nahý, jen s růží mezi půlkami jí zpíval pod oknem. Málem ho sebrala policie… Tím ji opravdu dostal!

 

Petr (David Novotný) musel jít na testy plodnosti. S manželkou Janou (Jitka Schneiderová) se už nějakou dobu snažili počít potomka a stále se to nedařilo. Jana už byla těhotenstvím posedlá, stále si měřila teplotu a zakazovala Petrovi chodit v době její ovulace na fotbal, což ho dost rozčillvalo. Výsledky Petrových testů byly v pořádku. Za pár dní, zrovna když Sparta dala gól, mu Jana oznámila, že je těhotná.

 

Karolína (Soňa Norisová) si chtěla pořídit chůvu, aby ve velkém domě za městem nebyla na všechno sama. O tom ale její manžel David (David Matásek) nechtěl ani slyšet. Nepustí přece do domu cizí ženskou, aby syn Daník ani nevěděl, kdo je jeho maminka! Když si ale Karolína kvůli svědkům Jehovovým zabouchla dveře od domu, rozhodla se dát Davidovi ultimátum. Jela mu to oznámit do práce, zrovna, když vedl školení pro manažery. Buď si seženou chůvu, nebo se od něj i s Daníkem odstěhuje. David s chůvou souhlasil…

 

První díl Přešlapů si můžete přehrát ZDE.

 

Jak to bude Radce se sukničkářem Adamem klapat? Narodí se Janě a Petrovi kluk nebo holka? A bude se moct Karolína díky chůvě vrátit do práce? Jak to ponese autoritativní David?

 

Druhý díl Přešlapů sledujte ve středu 30. září od 20.00 na Primě.

reklama