Adama překvapil Radčin manžel

Přešlapy - Krištof - David Máj Foto: Přešlapy - Krištof - David MájFoto: Prima

Adam musel o Radku zase bojovat s jiným mužem. Petr a Jana měli plné zuby přebalování a David proinvestoval půl milionu. To a mnohem víc se odehrálo ve třetím dílu Přešlapů.

Adam musel o Radku zase bojovat s jiným mužem. Petr a Jana měli plné zuby přebalování a David proinvestoval půl milionu. To a mnohem víc se odehrálo ve třetím dílu Přešlapů.


Radka s Adamem si pronajali společný byt v klidné čtvrti hlavního města. Při stěhování si ale Adam všiml Radčina oddacího listu. Radka je vdaná! Pohádali se a Adam šel přechodně bydlet k Petrovi a Janě. Jaké bylo jeho překvapení, když pak v novém bytě potkal Radčina manžela Krištofa (David Máj).

 

Radka ho zavolala, aby si s ním promluvila o rozvodu. Adama přítomnost Krištofa, který je původem z Ostravy a v Praze si hledal bydlení a práci, pěkně štvala, a tak se nakonec rozhodl mu dát 15 tisíc korun, aby už vypadl. To samé ovšem napadlo Radku, a tak Krištof zinkasoval celkem 30 tisíc. Ještě před tím mu ale Radka řekla, že se chce rozvést. Krištof překvapivě souhlasil.

 

Jana a Petr měli spoustu starostí s miminkem. Žádná z knih, které Petr četl před porodem, je totiž nepřipravila na to, jak moc se jim změní život. Ani jeden z nich už se dlouho pořádně nevyspal a Jana s Petrem navíc nechtěla mít sex, což ho samozřejmě netěšilo.

 

Karolína souhlasila, že budou mít s Davidem další dítě. Při plánování dovolené ale David musel přiznat, že neuváženě investoval do golfových hřišť v Africe, a přišli tak o velké peníze. Karolína se tedy zapojila do rodinných financí a investovala do dvou společností.

 

Jak bude Radce a Adamovi klapat společné bydlení? Užije si Petr se svou manželkou konečně v posteli? A bude rodinná kasa v Karolíniných rukou bezpečnější?

 

Nenechte si ujít další díl Přešlapů, který vás pobaví ve středu 14. 10. ve 20.00 na Primě.

reklama