Chci žít jinak. Přešlapy v úterý večer

Přešlapy, Soňa Norisová, Karolína 5 Foto: Přešlapy, Soňa Norisová, Karolína 5Foto: Prima

Karolína z Přešlapů má pocit, že její život je jedna velká nuda. Začne kouřit marihuanu, nechává se tetovat, vyhazuje své značkové šaty a šokuje Davidovy přátele. Adamův a Petrův školní sraz skončí trapnou schůzkou Radky a Adamova učitele češtiny a Jana se dozví, že ji Petr podvádí.

Karolína a David pořádají večeři pro přátele a Karolíně dojde, jak jsou hloupí a povrchní. Rozhodně nechce být jako oni. Dokonce si vzpomene, jak se v mládí podobným lidem smála. Provětrá šatník, vyhodí značkové oblečení a nechá se tetovat.


Radka je s Danym šťastná. Ale hrozně jí vadí jeho přátelé. Dany je na tom podobně. Nemůže vystát její přátele. Petr a Adam dostali pozvánku na třídní sraz. Adam souhlasí, že tam půjde, až ve chvíli, kdy se dozví, že se jeho tajná láska rozvedla. S Radkou se dohodnou, že zůstanou přáteli a že ho na třídní sraz doprovodí.


Radka se seznámí s Adamovým učitelem češtiny. Pozve ji na rande. Radka z něj nakonec uteče a Adam nevěří svým uším. Jana nechápe, jak jí Adam mohl zatajit, že ji Petr podvádí. Když jí Petr volá, že se musí zdržet v práci, je jí jasné, že lže. Když se Petr loučí s Aničkou, Jana na ně čeká přede dveřmi.

 

Nenechte si ujít další díl Přešlapů – již v úterý ve 21:55 na Primě.

reklama