FOTOGALERIE: Přešlapy v ulicích

Přešlapy v ulicích 6 Foto: Přešlapy v ulicích 6Foto: Prima

Šest hrdinů seriálu Přešlapy se vydalo do pražských ulic. Postavy Přešlapů měli sice „jen“ formu speciálních pohlednic, to ale divákům radost ze setkání s nimi nezkazilo. Najdete se na našich fotkách? Prohlédněte si fotogalerii.

Šest hrdinů seriálu Přešlapy se vydalo do pražských ulic. Diváci je tak mohli potkat druhé prosincové odpoledne na pražském náměstí Republiky.

 

Postavy Přešlapů měli sice „jen“ formu speciálních pohlednic, to ale divákům radost ze setkání s nimi nezkazilo. Získat podepsanou fotografii oblíbeného herce a herečky udělá přece taky radost.


Naše televize se rozdáváním speciálních autogramkaret a kondomů s logem seriálu s první sérií Přešlapů pomalu loučila. Čeká nás totiž už jen závěrečný díl.

 

David a Karolína, Petr a Jana i Adam a Radka prožívali dosud po 11 středečních večerů slasti i starosti života dnešních třicátníků a čtyřicátníků a snažili se ve svém životě nedělat přešlapy. Seriál se poprvé na obrazovce Primy objevil v září tohoto roku a stačil si získat statisíce diváků.

 

Prohlédněte si diváky, kteří se s podpiskartou svých oblíbenců vyfotili. Klikněte na fotogalerii.

 

Druhá řada seriálu Přešlapy se na obrazovky Televize Prima vrátí na jaře 2010.

 

Nenechte si ujít konec první série Přešlapů – poslední díl vysíláme ve středu 16. 12. ve 20.00 na Primě.

 

Praha 3. 12. 2009

reklama