Manželství Jany a Petra je v troskách. Přešlapy na Primě

Přešlapy - Schneiderová, Novotný - Jana a Petr Foto: Přešlapy - Schneiderová, Novotný - Jana a PetrFoto: Prima

V 9. díle Přešlapů přijal David novou pracovní nabídku, o Adama se popraly čtyři slečny a Petr s Janou řešili manželskou krizi. Přešlapy ve 22:05

David si rychle zvykl na to, že je bez práce, a s radostí se staral o syna Daníka. Odmítl dokonce pracovní nabídku své bývalé šéfové Natálie. Karolína však Natálii náhodou potkala a pozvala ji domů na večeři, kde společně přiměly Davida práci přijmout.

 

Petr chtěl zjistit, proč už ho Jana nemiluje. Nejprve poprosil Adama, aby to zkusil od Jany vyzvědět a nechal při tom zapnutý telefon, na jehož druhém konci bude Petr poslouchat. Když už ale Jana chtěla vyslovit, kdo je za tím, že už nemyslí na manžela jako dřív, musel telefonní hovor ukončit. Jana Adamovi totiž řekla, že je to on, koho má ráda.

 

Petr si pak přečetl Janin deník. Dozvěděl se, že se Jana s Adamem líbala a od té doby na něj myslí. Šel za Adamem do hospody a dal mu pěstí. Adam pak ale přišel k Janě a Petrovi domů a celá situace se vysvětlila. Nicméně manželství Jany a Petra utrpělo velkou ránu.

 

Adam si našel novou spolubydlící Radku 2. Líbila se mu, a tak se rozhodl ukončit vztah s Aničkou, se kterou byl stejně jen kvůli sexu. Ta ale doufala, že si to Adam ještě rozmyslí a chtěla ho překvapit v sexy prádle. Tajně si udělala klíče od Adamova bytu a vše v ložnici nachystala. Jenže Adam mezitím skončil ve vedlejším pokoji v posteli s Radkou 2. V tu chvíli ale někdo zazvonil!

 

Adam šel jen v trenkách otevřít a za dveřmi se objevila Radka, která mu chtěla vyznat lásku a navrhnout, aby se dali znovu dohromady. Nestihla však nic říct a do předsíně vstoupila polonahá Radka 2 i Anička. Radka byla v šoku! 

 
Jak Adam z prekérní situace vybruslí? Bude David v nové práci spokojen? A dostanou se Jana s Petrem z manželské Krize? Nenechte si ujít další díl Přešlapů v úterý ve 22:05 na Primě.

reklama