Petr podvádí manželku!

Přešlapy David Novotný k 10. dílu Foto: Přešlapy David Novotný k 10. díluFoto: Prima

Radka začala v Přešlapech chodit s o deset let mladším klukem. David a Karolína oslavili výročí svatby v Římě. Petr se vyspal s kolegyní Aničkou.

Radka začala chodit s o deset let mladším klukem. David a Karolína oslavili výročí svatby v Římě. Petr se vyspal s kolegyní Aničkou.

 

Radka začala pracovat v reklamce. Její jednadvacetiletý kolega se s kamarádem vsadil, že Radku dostane do postele. Když to Radka zjistila, naštvala se, ale když ji přesvědčil, že se do ní skutečně zamiloval, odpustila mu. 

 

Adam se rozešel s Aničkou. Chtěl chodit se zrzkou Radkou 2, ale ta mu řekla, že se k sobě nehodí a našla si svalnatého barmana, který byl ve společném bytě Radky 2 a Adama pečený vařený. Adam tak zůstal zase sám.

 

Jana mu poradila, aby si dal inzerát. I když se mu do toho nechtělo, nakonec do Klubu osamělých srdcí opravdu napsal a  přišla mu spousta odpovědí. Jednu ze slečen pozval na rande. Do stejné restaurace ale ve stejnou chvíli přišla Radka s jejím novým mladým přítelem. Z nové Adamovy známosti tedy zase nic nebylo.

 

David si poprvé v životě vzpomněl, že mají s Karolínou výročí svatby. Chtěl ji pozvat na muzikál, ochutnávku vína a romantickou večeři. Ale Karolína chtěla výročí s Davidem oslavit v Římě a domluvila s Davidovou šéfovou, aby "musel" do hlavního města Itálie odjet na služební cestu. Vzájemně chystaná překvapení se neobešla bez zmatků, ale nakonec vše skončilo sladkým polibkem.

 

Petr jede na teambuildingovou akci a mezi kolegy z práce je i Anička. Společně se ztratili v lese a museli přespat v hotýlku, kde měli volný jen jeden pokoj. Petr byl manželce Janě s Aničkou nevěrný, ale tíží ho svědomí.

 

Jak dlouho udrží Petr s Aničkou svůj románek v tajnosti před Janou? Najde si Adam konečně přítelkyni? A myslí to Radka s kolouškem Danym skutečně vážně? Sledujte další díl Přešlapů ve středu 2. prosince ve 20.00 na Primě.

reklama