Přešlapy (1) - Zpátky na scéně

Přešlapy - 1. díl - uvidíte Foto: Přešlapy - 1. díl - uvidíteFoto: Prima

Oblíbení hrdinové se vracejí ve druhé řadě seriálu Přešlapy. Na jejich další osudy se můžete těšit už v úterý 9. března ve 20.00 na Primě. David s Karolínou přicházejí z porodnice s dvojčaty. Daník na ně žárlí, a proto se rozhodnou, že bude chvíli žít s Radkou a Adamem...

Oblíbení hrdinové se vracejí ve druhé řadě seriálu Přešlapy. Na jejich další osudy se můžete těšit už v úterý 9. března ve 20.00 na Primě.

 

David s Karolínou přicházejí z porodnice s dvojčaty. Daník na ně žárlí, a proto se rozhodnou, že bude chvíli žít s Radkou a Adamem.


Radka už nechce, aby s nimi bydlel Petr, který se rozešel s Janou a nemá kam jít. Petr proto udělá zoufalý pokus a nastěhuje se k Janě jako spolubydlící.


Uplynulo půl roku a na svět přišla dvojčátka, která si David s Karolínou slavnostně přivážejí domů. Je jasné, že celá rodina včetně Ilony bude mít plné ruce práce. Přijíždí také Karolínina matka, aby dceři ulehčila v  mateřských povinnostech. Jenže její pomoc si Karolína představovala jinak… Navíc Karolína zjistí, že matka opustila jejího otce. Daník na novorozeňata velmi žárlí, jeho rodiče proto dostanou nápad: Dan získá přechodný azyl u Radky s Adamem.

 

Pro pár bez závazků je to nová zkušenost. Jako pečovatelé jsou Adam s Radkou zaskočeni nedostatkem soukromí a ztřeštěnými nápady rozmazleného kluka. Prožívají ale i spoustu legrace a překvapení. Po Daníkově návratu domů jim dokonce život najednou připadá prázdný. Že by založili vlastní rodinu? Koneckonců, mají na to věk a jejich vztah přežil ty nejvážnější zkoušky…

 

Petr s Janou žijí odděleně. Jana potřebuje peníze a shání práci. Adámkovi ale tátu brát nechce, chová se proto korektně. Petrovi dokonce nabízí spolubydlení a vyhradí mu gauč. Petr by však rád vrátil věci do starých kolejí a zkouší různé taktiky. Co se stane, když se na scéně objeví mocný protivník v podobě atraktivního nezadaného milionáře Roberta, kterému Jana zjevně není lhostejná…?

 

stáhnout film z Topfun

reklama