Přešlapy (3) - Jsem Indiana Jones

Přešlapy II - uvidíte ve 3. díle - článek Foto: Přešlapy II - uvidíte ve 3. díle - článekFoto: Prima

Uvidíte: Adam s Radkou se ve 3. díle Přešlapů podrobí prvnímu umělému oplodnění. Šance, že se stanou rodiči hned napoprvé, je pětinová. Petr se sblíží s chůvou Ilonou a Davida to potáhne čím dál víc k aktivistce Jitce. K velkému překvapení Karolíny naplánuje David velkolepou oslavu narozenin.

Adam s Radkou se ve 3. díle Přešlapů podrobí prvnímu umělému oplodnění. Šance, že se stanou rodiči hned napoprvé, je asi pětinová. Petr se sblíží s chůvou Ilonou a Davida to potáhne čím dál víc k aktivistce Jitce. K velkému překvapení Karolíny naplánuje David velkolepou oslavu 45. narozenin, i když na bujarou zábavu nikdy moc nebyl.

 

Dokonce uspořádá maškarní večírek! Jak se staří kamarádi budou chovat k Robertovi, který přijde s Janou? A co Petr, kterého raději ani nepozvali? A proč Davidovi nikdo nepřinesl žádný dárek?

 

 

Karolína a David neprožívají nijak závratné období. Samé všední povinnosti. Karolína je poněkud zatrpklá a Davida, který vězí až po uši v krizi středního věku, čekají pětačtyřicáté narozeniny. Bilancuje a vlastní život mu připadá plochý a obyčejný. Má pocit, že nikdy nezažil nic výjimečného. Při vzpomínce na jízdu na motorce se šťastně zasní. Při pohledu na Jitku, která se mu líbí a tráví s ní stále víc času, se také oddá slastným představám. Karolína není z představy večírku s převleky nijak nadšená. Už takhle má práce nad hlavu! Potěšilo ji snad jen to, že příliš nemravný návrh nového přítele vrátil její matku zpět k otci. Na večírku se kolem Davida točí Jitka. Všimne si toho i překvapená Karolína. Davidovi je divné, že mu nikdo – dokonce ani manželka – k narozeninám nic nedal. Proč?

 


Adam s Radkou vzdali pokusy o početí přirozenou cestou a rozhodli se pro umělé oplodnění. Radka má strach, že jim ani tohle nevyjde. Není to pro ni nijak příjemný zážitek, hormonální substituci snášela těžce. Nechce ale zklamat zatím tak ohleduplného Adama. Na maškarní večírek jdou, ale Radka se moc nebaví, pořád myslí na výsledek zákroku. Nakonec si večírek s Adamem přece jen užijí. V cizí ložnici…

 


Jana s Petrem se scházejí, jen když si předávají Adámka. Jana randí s Robertem a zase poznává, co je to skvělý sex. Petr se sblížil s Ilonou. Na hřišti, kam oba chodí, si Daník a Adámek spolu hrají a Petr objevuje taje maďarštiny se sexy instruktorkou. Hlídá proto syna čím dál raději. Na Davidově oslavě se jako skutečné překvapení večera objeví spolu. Sluší jim to, válí na parketu a Jana nestačí koukat. Žárlí na temperamentní Ilonu? Adam s Davidem se také diví, jak jejich deprimovaný kamarád ožil. Jak se ale bude chovat Petr k Robertovi?


stáhnout film z Topfun

 

stáhnout film z Topfun

reklama