Přešlapy (4) Kdy se začaly dít tyhle věci?

Přešlapy II uvidíte ve 4. díle článek Foto: Přešlapy II uvidíte ve 4. díle článekFoto: Prima

Uvidíte 31.3.: Adam s Radkou se musí o umělé oplodnění pokusit znovu, a protože to není levná záležitost, požádají o úvěr. Karolíně začíná být Davidovo přátelství s Jitkou podezřelé. Co ale vlastně David k Jitce cítí? A co se stane, když se Karolína setká s fotografem Milanem, svou starou láskou?

Adam s Radkou se musí o umělé oplodnění pokusit znovu, a protože to není levná záležitost, požádají o úvěr. Karolíně začíná být Davidovo přátelství s Jitkou podezřelé. Co ale vlastně David k Jitce cítí? A co se stane, když se Karolína setká s fotografem Milanem, svou starou láskou?

 

Jana s Robertem a s Adámkem spolu tráví stále více času a Petra to pěkně štve. Navíc flirt s Ilonou, který tak slibně začal, se nevyvíjí dobře. Radka se dozví krutou zprávu, chce zrušit zasnoubení a nabídnout Adamovi svobodu…

 

Držte palce svým hrdinům, budou to potřebovat! Už ve středu 31. března ve 20.00.


Radčiny obavy se potvrdily, neotěhotněla ani po umělém oplodnění, takže to s Adamem musejí zkusit znovu. Není to ale zadarmo, zažádali si proto o úvěr. Co kdyby se jejich syn jmenoval Úvěr a dcera Hypotéka? Zatím je Radce s Adamem ještě do smíchu – mají naději. To ale netuší, že výsledky předchozích testů a vyšetření přinesou Radce krutou zprávu. Přichází čas další zkoušky jejich vztahu a Adamovy zásadní volby.

 

David Karolínou mají úplně jiné problémy. Jejich domácnost se přechodně rozmnožila ještě o malé králíčky. Ilona randí s Petrem a Davidovi není příjemná představa, že se s kamarádem budou potkávat u snídaně… Karolína zvažuje, jestli by si znovu vybrala tenhle usedlý středostavovský životní styl. V rozhlase slyšela dávného přítele, fotografa, dobrodruha a cestovatele Milana Brodského. Měli spolu kdysi románek a angažovali se v ekologických aktivitách. Jak dopadne jejich setkání po letech? David se s Jitkou schází dál a po své půvabné spolubojovnici za dětské hřiště stále víc touží. Zatím se ale drží na uzdě. Hřiště se jim podařilo zachránit, takže už nebude důvod se dál stýkat. Co aspoň společný oběd… Na tom přece nic není?

 

Petr s Janou si střeží své rodičovské role. Jana se bojí, aby se Adámek moc neupnul k jejímu milenci Robertovi. Nakonec rezignuje. Robert může spát v Janině posteli a dostane klíče od domu. Petr na Roberta žárlí, nechce, aby měl Adámek druhého tátu a novou rodinu. Ilona se ho snaží rozptýlit a dělá, co může. Baví se s ním o fotbale a určitě by to byla skvělá milenka. Co se to ale s Petrem děje? Není on nakonec na kluky? Stal se brankářem gay teamu a Adam mu snad ještě leze do zelí. To snad ne!

 

stáhnout film z Topfun

reklama