Přešlapy II (11) Loučení

Přešlapy II (11) uvidíte článek Foto: Přešlapy II (11) uvidíte článekFoto: Prima

Uvidíte 19.5.: Radka s Adamem se pustili do adopčního procesu. Klade to na oba nemalé nároky. Radka má pocit, že se Adam na setkáních se sociální pracovnicí chová nevhodně. Z Líšně přijela Klára a začala k nim chodit na návštěvy. David navštěvuje terapeuta a Karolína pije...

Radka s Adamem se pustili do adopčního procesu. Klade to na oba nemalé nároky. Radka má pocit, že se Adam na setkáních se sociální pracovnicí chová nevhodně. Z Líšně přijela Klára a začala k nim chodit na návštěvy. David a Karolína řeší své problémy každý jinak. David navštěvuje terapeuta a Karolína pije. Ani Ilona to s nimi nemá jednoduché. Janino těhotenství skončilo potratem.

 

Ztráta dítěte je pro ni velmi bolestná, propast mezi Janou a Petrem se znova otevřela. Lákavá práce v New Yorku je vítaným východiskem ze situace, jenže Petr se za žádnou cenu stěhovat nechce. Srdce mu zlomí zpráva, že se Jana s Adámkem stěhují tak jako tak. Zachová se ale velmi lidsky… Naší šestici se všechno poněkud vymyká z rukou. O tom, že život není peříčko a je nutné brát ho s humorem, se opět přesvědčíte ve středu 19. května ve 20.00 na Primě.

 

Radka a Adam mají jasno. Jakmile mezi nimi padlo slovo adopce, oběma se ulevilo. Našli řešení, jak mít úplnou rodinu. Jenže Adam se nejprve musí naučit odpovídat na otázky sociálních pracovnic. Také si oba musí ujasnit, jaké dítě by vlastně chtěli. V jejich domácnosti se vynoří Klára, která na Adama nemůže zapomenout. Objevila se v tu nejnevhodnější dobu, naštěstí Radka zatím nic netuší…

 

David dostal od kolegy tip na psychoterapeuta, který mu velmi pomohl. Třeba má v rukávu řešení i na jejich nefunkční manželství s Karolínou. Po prvním sezení, z nějž málem utekl, David nadšeně odhalí, že nemůže mít všechno pod kontrolou. Teď ještě najít recept, jak udělat Karolínu opět šťastnou! Ilona má jasno – Karolína moc pije. Je nespolehlivá, myslí si Jana, když kamarádka odešla od spícího Adámka a s jejím synem nechala Johanu, kterou nezná. Přešlapy dělá i Ilona, která si začíná v noci vydělávat jako tanečnice u tyče. Bohužel ji v akci načapá David, a i když se temperamentní chůvy před manželkou zastával, nyní má jasno. Tahle mravně pokleslá osoba přece nemůže vychovávat jeho tři děti! Musí okamžitě z domu!

 

Největší kotrmelce prožívají Jana s Petrem. Už se začali těšit, že se stanou podruhé rodiči, a najednou se dítě nekoná. Jana musela na interrupci, protože embryo se přestalo vyvíjet. Je z toho pěkně přepadlá a pocity odcizení a neštěstí se vrátily. Řešením bude radikální změna, kterou jí nabídl šéf. Skvěle placená práce v New Yorku je vzrušující výzva a nová životní příležitost, která dá všem zapomenout na prožité trápení. Petr se naučí anglicky, o Adámkovi ani nemluvě. Jenže Petr o výjezdu nechce ani slyšet. Copak je za oceánem Sparta? Nebo kamarád Adam? A kdo se bude starat o malého Adámka? Zůstane s tátou, nebo s mámou?

 

stáhnout film z Topfun

reklama