Přešlapy II (5) Výstava

Přešlapy II uvidíte v 5. díle článek Foto: Přešlapy II uvidíte v 5. díle článekFoto: Prima

Uvidíte 7.4.: Adam s Radkou všem oznamují, že se opravdu budou brát. Karolína pochybuje, zda je jejich důvod správný. Petr se rozhodne seznámit za každou cenu, a to i pomocí chatu. Karolína se ráda schází s Milanem. S Janou společně uspořádají fotografickou výstavu.

Adam s Radkou všem oznamují, že se opravdu budou brát. Karolína pochybuje, zda je jejich důvod správný. Petr se rozhodne seznámit za každou cenu, a to i pomocí chatu. Karolína se ráda schází s Milanem, a když Jana opět přijde o práci, rozhodnou se, že společně zorganizují fotografickou výstavu.

 

Robertovi se nelíbí, kolik času přípravám Jana věnuje, a přicházejí první hádky. David řeší, jestli se má sblížit s Jitkou a být Karolíně poprvé nevěrný. Sledujte další příběhy a životní lekce šestice přátel, jež spojuje láska a přátelství, již 7. dubna ve 20.00.

 

Adam s Radkou se rozhodli, že se vezmou, a řekli to přátelům. Ti se při slavnostní večeři sice naoko tváří, že z toho mají radost, ale myslí si opak. Nebere si Adam Radku jen proto, že ji lituje? A nevdává se Radka jen ze strachu, že by ji Adam jinak opustil? Jana se před Radkou přeřekla a ona si uvědomila, že si s Adamem musejí ještě promluvit a udělat konečné rozhodnutí. Je třeba nalít si čistého vína…

 

Petr rázně vstoupil do virtuálního světa, aby ukončil svou samotu. Komunikuje po sítích
a snaží se s někým seznámit. Adam to s despektem pozoruje a varuje ho, že všechno, co čte na internetu, nemusí být pravda. Dokonce si s ním chvíli píše sám. Petr doufá, že se seznámí s nějakou sexy dračicí. Vzala na sebe podobu půvabné brunety, učitelky mediální komunikace, a dala si s ním schůzku přímo v hodině! Nikdo si nedokáže představit, jaká ostuda Petra čeká…

 

Jana chodí dál s Robertem. Zase přišla o místo. Čím to je, že nemůže zavadit o stabilnější práci? Asi nebude tuctový typ klasického zaměstnance a spíš by jí sedlo podnikání, radí jí Robert. Jana přemýšlí, v jakém oboru by se mohla uplatnit. Jako na zavolanou přijde Karolínina nabídka, aby jí pomohla zorganizovat výstavu jejího přítele. Jana se do projektu vrhne po hlavě a objeví v sobě netušený organizační talent. Neodnese to ale jejich kamarádství s Karolínou?

 

Karolína pečuje o králíčka, kterého minule skoro zašlápla Radka. Milan ji poprosí, aby mu pomohla s propagací a instalací výstavy spojené s charitativní dražbou. Karolínu to těší, stejně jako Milanův zájem. Trochu neprozřetelně nabídne Janě, aby do toho šla s nimi. Jana do projektu vrhne jako neřízená střela. David má jiné starosti. Chystá se svou ženu poprvé podvést, ale bojí se. Jitka je ovšem rázná dívka a ví, co chce. David má v hlavě zmatek a zmítá se mezi touhou, pocity viny a obavami, aby nezničil vše, co tak pracně vybudoval. Na výstavě se pak všichni potkají. Karolína dostane velkorysý nápad a potěší Adama s Radkou nečekaným darem, který je ujistí v jejich rozhodnutí.

 

stáhnout film z Topfun

reklama