Přešlapy II (6) Loučení se svobodou

Přešlapy II (6) uvidíte článek Foto: Přešlapy II (6) uvidíte článekFoto: Prima

Uvidíte 14.4: Radčina a Adamova svatba se blíží a přichází pověstné loučení se svobodou. Petr zorganizuje pánskou jízdu do míst, kam jezdili s Adamem na prázdniny. Adam má na tuhle vesnici krásné vzpomínky. Potkal tam první lásku Kláru, se kterou přišel o panictví...

Radčina a Adamova svatba se blíží a přichází pověstné loučení se svobodou. Petr zorganizuje pánskou jízdu do míst, kam jezdili s Adamem na prázdniny. Adam má na tuhle vesnici krásné vzpomínky. Potkal tam první lásku Kláru, se kterou přišel o panictví. Holky mají mejdan u Karolíny doma a po skvělé zábavě přichází nápad zahrát si flašku.

 

Radka se tak dozvídá, že byla Jana zamilovaná do Adama a že po něm toužila a líbala se s ním. Jaké následky bude mít hra na pravdu? A proč je u Karolíny doma Zdeněk Pohlreich? Karolína pozvala šéfa na dámskou jízdu! Co šéf děvčatům připravil? Udělal přešlap v bontonu a mluvil v dámské společnosti sprostě? Uvidíte už ve středu 14. dubna ve 20.00.


Adam s Radkou se co nevidět budou brát. Kluci se proto spojí „s klukama a holky a s holkama“ a budou se loučit každý po svém. Petr pozval Adama a Davida do vesnice, kam jezdili na prázdniny k jeho strýčkovi. Adam tam ulovil hodně skalpů, ale také tu prožil první opravdovou lásku s  Klárou. Sice ji pak podvedl, ale takový už je život. Strýček pánům vypil sud piva, ale Adamovi uspořádal v hospodě velkolepou rozlučku s muzikou. Tam Adam Kláru po letech potká a zjišťuje, že jí to stále moc sluší. Ráno se probudí v její posteli. Bylo něco?

 

David s Karolínou jsou zdánlivě v pořádku, ale Davida uhání jeho milenka Jitka. Má strach, ví, co všechno by mohl ztratit, kdyby to prasklo. Když Petr náhodou zjistí, že má jeho přítel jinou, udělá mu kázání. David je na venkově trochu mimo. Chvíli se musí aklimatizovat, protože se svými golfovými holemi, oblekem,  kravatou a naleštěnými botami do zablácené vesnice, strýčkovy bohémské domácnosti a místní hospody moc nezapadá. Děvčata se mezitím skvěle baví, absolvují u Karolíny masáže a kosmetické procedury, což byl hostitelčin nápad. Karolína pozvala i šéfa Café Imperial, aby jim uvařil špičkovou večeři. Pak ale hráli flašku a Jana na sebe vyzradila, že se kdysi líbala s nastávajícím ženichem. Radka je v šoku, něco takového od kamarádky nečekala. Připadá si jako naprostá hlupačka. Zdá se, že žádná svatba nebude…

 

Petr s Janou se potkají v Líšné, kam Janu přivedl Karolínin nápad vypravit se s ní a Radkou za kluky. Stihne se Adam vrátit od Kláry včas? Parta přátel se pak vydá na procházku do zimní přírody. Každému běží hlavou důležité věci. Petr si uvědomuje, jak mu Jana chybí a jak provizorní život vede bez rodiny. Jana to v tu chvíli cítí podobně. Že by už svému manželovi konečně odpustila?

 

stáhnout film z Topfun

reklama