Přešlapy III (11) Život jde dál

Přešlapy III (11) uvidíte článek Foto: Přešlapy III (11) uvidíte článekFoto: Prima

V příštím díle v pondělí 15. listopadu ve 21.20 uvidíte: Uběhly dva roky od chvíle, kdy Radka zemřela a Adam se odstěhoval. Z Petrova a Janina syna Adámka už je školák, který má téměř dvouletou sestřičku.

Uběhly dva roky od chvíle, kdy Radka zemřela a Adam se odstěhoval. Z Petrova a Janina syna Adámka už je školák, který má téměř dvouletou sestřičku.

 

Jana se teď ale nejvíc zaměřuje na své nejmladší „dítě“ – hotel, jejž má každým dnem otevřít. A který Petr začíná nenávidět, protože kvůli němu jí na nic nezbývá čas. Jak zvládnout perfektně domácnost i starost o miminko, ví nejlíp David. Dobrovolně zůstal na rodičovské dovolené s dcerou, zatímco Saša se věnuje kariéře. Karolína zúročila své životní peripetie a stala se z ní spisovatelka. Vychází jí už druhá kniha a křest nemůže být nikde jinde než v Janině hotelu.

 

Uvidíte už v pondělí 15. listopadu ve 21.20.


Z Adámka už je školák a má téměř dvouletou sestřičku. Jana se teď ale nejvíc zaměřuje na své nejmladší „dítě“ – hotel, který má každým dnem otevřít. A hotel Petr začíná pomalu nenávidět, protože Jana nestíhá ani péči o děti, ani starost o domácnost. Nespokojeně sleduje, jak se Jana mění z fajn ženské v ráznou a nesmlouvavou podnikatelku. Své by o tom mohla vyprávět taky Ilona, která pro Janu pracuje. Kdyby peklo potřebovalo šéfku, hned by jim Janu dohodila.


Jak perfektně zvládnout domácnost i děti, dokazuje teď překvapivě nejlíp David. Bez problémů a rád zůstal na rodičovské dovolené s nejmladší dcerou, zatímco Saša se věnuje kariéře. Všechno má pečlivě rozepsané v tabulce. Kdy krmit, kdy dát dceru spát. I čas, který tráví s přáteli. Jeden vztah kvůli svému pracovnímu vytížení zničil, znova tu chybu neudělá. A tak zatímco David snad konečně našel smysl svého života, Saša je ve stresu a práce jí přerůstá přes hlavu.


Karolína
asi nejvíc z přátel vnímá, že už jsou to dva roky od chvíle, kdy Radka zemřela a Adam se odstěhoval. Zúročila své životní peripetie a stala se z ní spisovatelka. Vychází jí už druhá kniha a křest nemůže být nikde jinde než v Janině hotelu. S Davidem jsou dobří přátelé a ona překvapeně sleduje, jak mu role muže v domácnosti svědčí a jaký je z něj úžasný táta. Jednoho dne se ozve zvonek. A Karolína má pro všechny přátele překvapení...

reklama